Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nástup na stravu po hladovke

Príspevok v téme: Nástup na stravu po hladovke
Millia

Ahojte, chcem sa opýtať, držala som 16 dňovú hladovku, počas ktorej som fakt nič nejedla a pila iba minerálku a čistú vodu ... Zajtra mám už normálny deň a mám brutálnu chuť na mrkvu so slepačieho vývaru, môžem si dať tú mrkvičku aj s vývarom a inou zeleninou a rezancami alebo mám byť opatrná ? ako to mám skonbinovať ? navyše o deň nato cestujem 16 hodín - čo si mám zobrať so sebou ako stravu, chcela by som buď sucháre a cottage cheese , alebo ryžové chlebíky so šunkou, alebo celozrnnú bagetku s mozzarelou a paradajkou a šunkou poradíte mi niekto ?? neviem sa pohnúť a nechcem spraviť chybu

Žužova

A ako je to vlastne s tými hladovkami..aku ste mali mitiváciu začat a udržat sa ? po kolkých dnoch ste už neboli hladný a ako to bolo s WC ,vobec ste nechodili? a potom ked ste začali postupne jest ,nemali ste hnačky alebo nenarušilo vam to travenie cele? :) Normálne mam rešpekt pred ludmi čo si dali hladovku pol mesiaca a viac a zvládli ju .. to musí byt teda sila a odhodlanie

GoFruit

Jarny kvet ok ja ti skusenosti neberiem ale neviem si predstavit d grahama ktory robieva skupinove posty 21 dnove ze by zacinali niecim inym ako ovocim. To ze tebe na nom bolo zle neznamena ze musi byt kazdemu. Mozno si len nezacala 1 lyzickou stavy ale dala si naraz viac. Neviem. Zial skusenosti nemam . Len s tym vitarianstvom a este ma tie agresivne ovocne kyseliny nerozozrali iiiha a ani inych vitarianov co su na tej strave aj 10 ci 20 rokov. Graham uz vyse 25 mozno medxi casom 30 a je aj atletom. Tak mne tu proti zivej strave netreba rozpravat.

hanka9

Ja verim, lebo som drzala 22 dnovu hladovku

jedla som len obed kazdy den 200gr bravcovy rezen, kasu a uhorky

vecere len kazdy druhy den -tvaroh s vajickom

ranajky len kazdy treti den - hemendex

neverim

ja tiez neverim ze si 16 dni drzala hladovku a nie preto ze je to nemozne, ale preto ze sa pytas taku hlupost, ze co mas teraz jest, toto si mala mat davno nastudovane!
a moja zlata ak si si teraz dala vyvar a zajtra planujes to co si napisala tak zmaris cely ucinok hladovky, este si aj poskodis, nemysli si ze sa to neodrazi na tvojom zdravi a vahe tela smerom k horsiemu samozrejme

jarny kvet

autorka, nehnevaj sa, ja ti fakt neverim, ze si drzala taku hladovku ako popisujes. ty si mozno jedla nieco malinke, ako napr. anorekticky, ze jablcko denne, cize sa ti nezastavilo travenie a to je uplne ina situacia. lebo to s tym vyvarom a bez problemov a po 16 dnoch, nejak ti neverim, ale tvoja vec
Gofruit, sparena zelenina preto, lebo tym je lahsie stravitelna telom, su tam roztrhnute niektore vazby, asi zhruba na takom principe. a poznam hladovkarov, ktori to robia takto, od nich to nakoniec mam aj ja

jarny kvet

Gofruit, ja nepotrebujem linkovat ziadne zdroje, videla som ako na mna posobilo ovocie. pre mna urcite nie ovocie idealna strava za kazdu cenu a zakazdym. a sama hovoris, ze si "citala" nejakeho typka, ja som posty skusala na sebe, tak mam osobnu skusenost. ale kazdy je iny, to je fakt veru.
frutarianom mozno vylucne ovocie neskodi, lebo su uz tak navyknuti (a trochu pochybujem, ze je to ozaj tak nezavadne z dlhodobeho hladiska na pankreas a spol), ale telo po hladovke sa sprava uplne inak, je v inom rezime, systemy inak pracuju, mas "vypnute" traviace pochody a supnut tam ovocie so svojimi drazdivymi kyselinami, no pomaly rovnako zle ako salama (i ked, to len magor by skusal, takze neviem, ako sa sprava zjedenie salamy po hladovke)

jarny kvet

potrvdzujem, nezacinat ovocim! len po 24 hodinovej hladovke (takze po 5 dnovej to musi byt iny brutal a po dhlsej mozno rovno do spitalu) ked som si dala ovocie, mala som strasne bolesti zaludka a pankreasu. je agresivne svojimi kyselinami! a celkovo surovy ovozel. ked som neskor skusila ako prve surovu mrkvu, tiez to nebolo uplne idealne, ale uz o moc lepsie. mne sa najviac osvedcili tie sparene rajciny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nástup na stravu po hladovke - Fórum - ZDRAVIE.sk