Ako zistiť či ma partner podvádza?

perla

Vieš, cokoladka, po toľkých rokoch je ťažké zabudnúť na všetko, ale nikdy mu neodpustím. Bol z rozvrátenej rodiny, otec jeho aj matku surovo týral, dokonca mal poškodenú ruku, pozdejšie bol na invalidnom, takže celý život som sa snažila mu to nejako uľahčiť, ukázať mu, ako má rodina fungovať, napriek tomu, že ja som vyrastala od dvoch rokov bez otca len s mamou a 4 súdencami. Stále som nad ním držala ochrannú ruku, bezomňa nevedel nič vyriešiť, vybaviť ani urobiť. Miloval ma neskutočne, žiarlil neskutočne, neveru by v našom prípade nikto nečakal. My sme boli pre celé okolie ukážkový manželský pár. A nakoniec od rozkoše aj pes zbesnie a zbesnel aj on. Keď som z neho urobila sebavedomého, kamaráskeho, milého chlapa, netušila som, že tá vysnívaná staroba za ručičky nebude patriť mne, že som ho vlastne vychovala pre úplne inú ženu. Máne dvoch dospelých synov, chodili sme na dovolenky, hrával futbal, chodil na oslavy, stále som mu musela vysvetľovať, že všetko má svoje hranice - a on ich nakoniec prekročil so ženou, ktorá s ním vysedávala v krčme, hrali automaty a v kartách prehral vyše 100-tisíc. Vyhodila som ho a o týždeň sa už chcel vrátiť. Bolo to 30. marca t.r. Teraz je nešťastný ale za takéto chyby sa veľmi platí. Obetovala som jeho výchove 29 rokov. Nikto mi ich nevráti. Dnes mám 50 a som ostala sama.

lilina

Pauli mna moj ex podviedol.Nepriznal sa mi ale zistila som to sama.Začal mat sproste otazky že či je atraktívny aže či by som si ho všimla na ulici kebyže ho nepoznam.Potom sa ma opýtal,že keby sme sa nahodou niekedy rozišli,či by sme spolu len tak spávali.Už tie otazky mi boli čudné.No a potom sa mi celý den neozýval a vždy prišiel za mnou až kolo 22.00 večer.Takto sa to tahalo asi dva týždne.No a potom sa so mnou rozišiel.

drnda

ak bývate spolu určite to vycítiš, ak sa len stretávate bude to ťažšie, moj si napriklad podozrivo zistoval čo v tom case budem robit, milovať ho to bavilo ešte viac, nebral predo mnou mobil a ho rušil alebo si dávala na ticho a vôbec inak sa správal, pýtal sa ma na veci, ktoré ho predtým vobec nezaujímali...A ak si sa už odhodlala napísať aj sem asi už niečo tušíš, keby bolo všetko v poriadku ani by ta to nenapadlo. Inak zistit to hadam nie je až také ťažké, možno to vedia už všetci okrem teba.

sfsddfdf

ani mna môj na 100% nepodvadza, som si ista. a je to fešák. a ešte niečo, sme stale spolu, s kamoškami som už malo a vyhovuje mi to tak. jemu tiež. tak pa pa

tinka *

No baby súhlasím s vami, každý chlap nemusí podvádzať, ale zase za žiadneho by som ruku do ohňa nedala. Poznám jedného chalana, je milý, zlatý, hovorí o tom ako veľmi ľubi svoju priateľku, inak mimochodom ide sa o mesiac ženiť. Na neho by som nikdy v živote nepovedala, že podvádza a predsa je to tak. Niektorí chlapi majú dve tváre. Takže aj keď toho svojho veľmi ľubim, tak ani za neho by som ruku do ohňa nedala. Takže dôveruj, ale preveruj!!!

perla

Súhlasím s Ivkou, má pravdu, všetky menované príznaky sú pravdivé. Aj môj naraz telefonoval na balkóne, pred bránou, v kúpelni dokonca na WC počas ..., Celý život sme mali rovnaký názor na neveru /vraždil by kvôli tomu/ a nakoniec sa mu to stalo po 29 rokoch manželstva

elablue

Moj ma tiez nepodvadza a viem ze k tomu nema ani sklony lebo nas nazor na neveru je rovnaky, takze ja strach nemam a myslim si ze andulkine vyjadrenie sa na adresu chlapov je trosku pritvrde.

kikatt

ja suhlasim s ivkou ... preco by mal chlap podvadzat? moj nema ziadnu "vadu" ANDULKA este za nim doliezaju stetky...a viem na 100% ze ma nepodvedie.... mozem mu verit...nevera je uboha, prizemna neznasam stetky co zvadzaju chlapov napriek tomu ze maju partnerky...a chlapi?? no ked podvede zenu tak ho ma zena poslat do prdele...pretoze KED TO SPRAVI RAZ....TAK TO BUDE ROBIT UZ STALE.... nevera SA NEMA ODPUSTAT v zivote NIKDY

kikatt

ja suhlasim s ivkou ... preco by mal chlap podvadzat? moj nema ziadnu "vadu" ANDULKA este za nim doliezaju stetky...a viem na 100% ze ma nepodvedie.... mozem mu verit...nevera je uboha, prizemna neznasam stetky co zvadzaju chlapov napriek tomu ze maju partnerky...a chlapi?? no ked podvede zenu tak ho ma zena poslat do prdele...pretoze KED TO SPRAVI RAZ....TAK TO BUDE ROBIT UZ STALE.... nevera SA NEMA ODPUSTAT v zivote NIKDY