Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistiť či ma partner podvádza?

ORMAR

Dobrý deň,

pri riešení Vašich problémov Vám vieme pomôcť. navštívte nás na -odkaz odstránený-

Naša kancelária ponúka v celej šírke požiadaviek klientov riešenie ich ťažkých a ťažko zvládnuteľných osobných alebo rodinných situácií. Naša kancelária si je vedomá, že pohoda v osobnom, rodinnom alebo pracovnom živote musí byť chránená v najväčšej možnej miere. Ponúkame Vám, aby ste svoje starosti tohto druhu prenechali na nás.

sonita

Zeny, verte intuicii. ked mate pocit, ze vas chlap podvadza, zialbohu je to vacsinou tak. A to, ze narozprava ako vas miluje a ako chce s vami byt-vie co chcete pocut a preto to aj povie. Je to pre nich jednoduchsie. Chlapi nemaju gule byt uprimni a priznat, ze sa im paci niekto ini, lebo co by tym ziskali? Akurat mozu stratit-vas. Casto krat vsak ide aj o to, co s tym, ze sa im paci niekto iny, nejaka ina, spravia. Bud tomu nechaju dalsi a volny priebeh, daju tomu sancu na dalsi vyvin, alebo to zablokuju. Pokial je to v druhom stadiu, chlap si zasluzi sancu. Pokial v prvom stadiu-chlap fabrikuje historky a spravanie k vam je ine atd, a s danou dotycnou sa stretava, tak to pre vas znamena, ze ste len v zalohe, ak by toto nevyslo. A teraz otazka-ktora z nas chce byt iba v zalohe? " ta druha"? Ziadna. Tak pekne hlavu hore a "nezozerme" tym nasim chlapom ozaj vsetko! verme intuicii...

skeila2

mna fyzicky nepodvadza ,teda dufam,no citim ze stale miluje jednu zo svojich byvalych,viem ako sa choval knim a ako kumne,uz len preto mam taky pocit,a este ktomu tie telefony,nacomu je telefoin opol noci vonku ked fajci,milujem ked mi povie,ukludnisa,mne je jedno co si myslis,ko ked zacnem temu ojeho byvalych,

sama

Ahojte! Tiez by som vas chcela poprosit o radu. Takisto mam pocit,ze ma manzel podvadza.Zialbohu mam nulovu sancu zistit, ci je to pravda alebo nie. Zijeme v zahranici, mame spolu dve deti. Manzelmi sme 5 rokov. Som tu v podstate sama, mam tu nejake kamaratky, vsetky su vsak slobodne, a ja kedze som vydata a matka, mam ine povinnosti ako len kavickovat a po vikendoch vymetat diskoteky. Manzel ma zakodovany telefon (odkedy sa pozname), teda je absolutne nemozne, aby som mu skontrolovala hovory ci sms-ky. Aj facebook ma zablokovany, nemozem nahliadnut ani do okruhu jeho priatelov.... ked ide on von, ja som doma s detmi a naopak.Neviem si teda nijako overit, kam chodi, s kym sa stretava... Podozrenie tu vsak je... Len ako mam zistit, ci ma skutocne inu?

schenzi

ahojte...je fajn aspon prostrednictvom emailu dat von svoje pocity,obavy a verit,ze sa najde niekdo kdo bude mat pre mna daku radu a pochopenie...s priatelom zijem dva roky ale nas vztah nikdy nedozrel do stadia "uprimnost"...stracam v nom doveru,mozno su to malickosti,ale raz som nahodou zistila ze koketuje prostrednictvom emailu s kolegynou(ked som sa doma na nu opytala, tak znervoznel a povedal,ze je blba,skareda a on ju neznasa) a pozyvaju sa na kavicku ...v nakupnom centre sa mu zdravilo mlade dievca "ahoj", ktoremu sa chcel velmi trapne vyhnut a zasomral "dobry den" ...tak som sa spytala kdo to je a zasa na mna len nakrical ze stara znama,ale kedze mi to nedalo spytala som sa ze odkial, lebo mne sa zda ze je to kolegyna z prace ...nakoniec z neho vyliezlo,ze ano je a on zatajuje kvoli mne no a samozrejme na mna poriadne nakrical...a toto su len dva z mala pripadou...stale je na sluzobkach,od skoreho rana je v praci do vecera a ja sa ani nesmiem spytat preco prisiel tak neskoro...velakrat som mu povedala,ze najlepsie riesenie je rozchod,ale vtedy je ako med a neskutocne ma vraj miluje...mam pocit,ze nieco nie je v poriadku a okrem mna tuzi aj po inych zenach...mozno je chyba aj vo mne lebo davam maximum a maximum ocakavam...tuzim po vztahu v ktorom je priatelstvo,porozumenie a uprimnost

Lola888

Barborka,urcite mu vsetko nezozer, ale zas ani nerob sceny, neviem ako to zistit, ci ma alebo nema a otazka je...chces to vediet? a co bude, ked ta s nou podvadza? chces bzt s nim? alebo ho nechas? musis si najprv sama sebe ujasnit veci a potom skus riesit...

Barbora123

Tiež mám pocit že ma priatel podvádza,chodí na výšku do BA, to je v pohode to mu verím že tam má toho dost, dalej pracuje v umeleckej škole kde má kolegynu s ktorou si velmi dobre rozumie, lenže v jeho prípade je to tak že on si rozumie viacej s babami ako s chalanmi.. to by som ešte tiež chápala,ale mám ten pocit že snou niečo má, ona má tiež priatela ale viete aké dokážu byt ženy občas tiež svine, včera som mu našla v telefone že jej volal a vyhovoril sa na to že v robote potreboval klúče, znie to celkom reálne ale ja tomu neverím, v hostorii volaní som našla dalšie hovory a volal jej asi pet krát za den,zatial som mu to ešte nepovedala pretože mi povedal že nemám mat stresy že v tom nič nie je že ma lúbi atd.. sme spolu už skoro pol roka, má pri mne všetko čo potrebuje .. vlastne to tvrdí aj on ,nie len ja, stále mi hovorí ako ma lúbi , objíma ma bozkáva, je nám spolu dobre ale toho pocitu že má tu druhú sa neviem zbavit, ešte aj dneska mi volal ževraj zmeškal bus z ba do práce a že si musí nadrobit hodinu ale zas tomu neverím, lebo tá jeho kolegyna ma dnes narodeniny a myslím si že majú niečo vymyslené .. čo myslíte ? som len moc žiarlivá alebo ma naozaj podvádza ? či ako on povedal mám len \"haluze\" ?

Lola888

konvalinka ma pravdu.kludne sa to vsetko da spachat pocas pracovnej doby, skorsi odchod do prace a neskorsi realny prichod do prace,chvilka po praci,telefonaty,maily pocas pracovnej doby, sex miesto obeda,..atd. ak na toto vsetko milenka pristupi,zena sa o tom ani nedozvie.pretoze vsetko ostatne ostava zdanlivo rovnake- pre nu samozrejme.tiez o takom pripade viem.zena o tom mozno tusi,existuju aj instinkty, chlapi su velmi nepozorni, nevedia vsetko na 100% zakryt...ale nie je si uplne ista,pokial vsak ho nepristihne, chlap bude zatlkat,zatlkat a zatlkat a moze, lebo mu to nema ako dokazat...vsetko je vlastne skoro tak, ako ma byt...mile manzelky, bacha!

Deria

Ejha, sonita, nezavidim ti. Tazko radit ale ak tvoj drahy navrhne znova nejaku akciu s nou, opytala by som sa "povedz, paci sa ti alebo si sa zamiloval?", pravdepoobne to zbagatelizuje a hodi to na to, ze len preto, ze su rodaci, sympatie a pod. Proti tomu nemozes v podstate nic robit ale aspon zisti, ze je napadny svojim spravanim k nej. A uvidis dalej, ako sa to bude vyvijat, treba vychadzat zo situacie.

original0000

ahojte... aj ja patrim k tym sviniarom ktori podviedli... manzelka mi na to prisla ale dokazala odpustit a za kratko sme mali druhe dieta... teraz som fakt super otcom a snazim sa byt aj 100% manzelom... pomaham v domacnosti a na neveru uz ani nepomyslim... potom ako sa na to prislo tak sa nieco vo mne zlomilo a presiel som fakt k zodpovednosti... prave preto si myslim ze kazdy by mal dostat druhu sancu a ze ludia sa dokazu zmenit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistiť či ma partner podvádza? - Fórum - ZDRAVIE.sk