Ako zistiť či ma partner podvádza?

sonita

Zdravim,

moj priatel je riaditel v jednej firme, v ktorej pracujem aj ja a odkedy mame novu kolegynu (pochadza odtial, odkial aj on), o inom nerozprava, len o nej. Uplne ako pubertiak, je nasoleny ked jej moze s niecim pomoct, niekam ju zaviest alebo jej pripravit program na vikend... Dokonca po sexe sa opyta-co keby sme ju vzali cez vikend niekam von, (akoze obaja) ?
Takyto trojuholnik ma dost zatazuje. Dotycna ma v praci dokonca vyhody, ktore su ocividne vsetkym (napriklad vsetci maju odovzdat prezentacie-ona nemusi, atd). Ked sme s drahym spolu, zatvara oci, a ci je to uz moja paranoja alebo co-mam pocit, ze mysli na nu. Je mlada, pekna, atraktivna, ona zaujem onho nema, ale zrejme jej lichoti pozornost, navyse ked je z inej krajiny a citi spolupatricnost. Siesty zmysel mi zapina kontrolku, ktora svieti uz par tyzdnov...

Laurina22

Bara a to naco si v takom vztahu?Pretahuje druhu,pretahuje teba,ty tiez nemas problem roztiahnut nohy ako citam...Tak o co ide?

baara8054

Dobry den,priatel ma podstate chcel podviest ale vsimla som si to pretoze som prespekulovana najdem hocico..chlap si to neuvedomi ze robi chyby sme spolu 1 a pol roka stalo sa to ked sme boli 2mesiace len spolu a aj ja jeho som....on sa s nou niekedy kontaktuje a mysli si ze otom neviem...rok som vo vztahu ze mu neverim ani slovo stale mam potrebu ho kontrolovat.co mam robit?dakujem

♥♥♥

tak mozno to sem až tak neptrí ale podelím sa s vami o môj príbeh...mám priateľa (teda mala som) 3 a pol roka...posledne mesiace bol náš vzťah taký oničom..stereotyp..ja mám 19 a on 20...strašne sa mi zapáčil jeden chalan ktorý je ale zadaný ale zrejme mu to nevadí pretože mi písal..tak som sa s ním stretla a bozkávali sme sa..nevedela by som si s nim predstavit vztah ale ked som s nim je mi fajn a je podľa mňa dobrý len tak na užitie...priateľa som nechala hned na druhy den ale uz mi chyba :( teraz neviem čo mám robiť..ja viem že ma možno budete považovať za nejaku mrchu alebo čo ale nemôžem zato že to tak cítim..

ROBERT80

MOJ MUZ MA PODVAZDAL ON MY DVRDI ZE TO UZ PRESTALO ALE JA MU NEVERYM PRETO ZE PO PRACI CHODI KAZDI PONDELOK A PIATOK VECER DO PRACE NEVJEM CI MU MAM VERYT ALEBO NIE VELMY SA TRAPIM VELMY MA TO BOLI PORATTE MY PROSIM CO MAM ROBIT CI MU MAM VERYT

konvalinka.

mám kolegu, ktorý podvádza svoju manželku. Nemyslite si, že ak váš manžel nechodí nikam po pracovnej dobe a s nikým netelefonuje, tak nikoho nemá. Kolega to všetko praktizuje počas prac. doby. Cez obednajšie prestávky, pol hodinky po práci, elbo povedia doma, že musia skôr do práce a sú spolu v aute atď. A s ňou sa dohodli, že telefonovanie a sms-ky len počas prac. doby. Je to super kolega, strašne fajn človek preto som asi jeho butľavá vŕba a vyrozpráva sa mi. Viem je to strašné čo robí, ale vidím, že tá baba ho miluje a trápi sa. Tak ho vypočujem a nechávam tomu volný priebeh. On musí vedieť čo chce...
ja mám manžela a sme šťastní. Aj po 6 rokoch sme ako novomanželia.
-
mimochodom, niekde som čítala, že ak má muž v jeden deň viac súloží, má stále menej a menej ejakuátu. Ktovie či je to pravda, že ?

ako dalej

sme s partnerom spolu viac ako rok a už to upadá...možno si to iba nahovara,ako to vzdy on nazve...aebo mozno nie, ale zacal sa chovat čudne... doteraz sme mali krasny vztah, ked bol v robote vzdy mi zavolal aj 4 krat, ked ja som robila ,chodieval ma pozerat a zostaval so mnou do konca... ( inu nemá, to viem na 100 % pretoze nema kedy , stale sme spolu ked nerobime ) .... teraz ked sa ho opytam , ci ma pride pozriet povie ze sa mu nechce, ked sa ho opytam co budeme robit on nevie a najhorsie je niekedy mi odpovie , ked sa ho opytam ze co mu je : ... ze mam ´´haluz´´... alebo ze mi šibe a mam sa dat liečit... :((( rozchod nehce, to mi vzdy povie... ale tak ja neviem cim to je..mozno tym ze sme stale spolu? alebo si to naozaj len nahovaram.... prosim poradte mi ..dakujeem moc :)

Praguan

Najviac podvádzajú muži a ženy policajti a policajtky. Kto vykonáva toto povolanie môže mi len dať za pravdu.
Je to fakt na zvracanie čo stvárajú. Ako to vedia dobre kryť a pod.

anikam

tak moj muz bol na oktoberfeste s kamaratmi, doniesol odtial aj fotky a na jednej fotke bol odfoteny s hosteskou a z druhej strany fotky bolo jej krstne meno a mobil. CHlapi su svine!