Ako zistiť či ma partner podvádza?

AdamKrt

kamea198:

stale riesis ine miesto manzela. To, ze nejaku odradis, znamena len tolko, ze si najde inu a bude lepsie tajit. Take pekne zbalene kufre, mu uz dokazu nakopnut mozgovnu, ze si srandu nerobis.

Divim sa, ze si este nechytila noz, neprilozila mu ho na vtaka a povedala, ze ak sa chce hrat, mozes jeho kamaratke poslat jeho vtaka, nech sa potesi... :)

Alebo si vytlac tento clanok a daj mu ho vecer na postel v obalke na ktoru napis SMS :)))
www.topky.sk

kamea198

čO NA TO MOJ MANžEL?že s tým prestane že má rád mna a deti,lenže ked mu mladá napíše sms a on odpovie alebo jej na hovor dvihne mobil tak je mi jasné že to akosi ukončit nechce,vraj je to len mobilová záležitist a pre adama krta to že mladej poviem svoj názor tak tým riešim aj svojho manžela,to že sa ona zabáva na sms a jej manžel tvrdí že o tom vie,aký je tam vzťah?

kamea198

ahojte-som vydatá 25 rokov,máme už dospelé deti aj školopovinné,to že ma manžel podvádza som zistila asi pred rokom a riešila som to 8 mesiacov,chodil s mobilom vo vrecku,nikomu ho nedal do ruky,ba dokonca spával a aml ho pod vankúšom,mal vypaté zvuky,mal ju uloženú pod mužským menom,až raz náhodou som mu našla mobil padnutý na zemi ked mal vypité a zavolala som na číslo ktoré sa tam vela krát objavovalo,samozrejme že mi dvihla aked som sa jej spýtala čo má s mojím mužom odpovedala že to je mobil jej manžela a zložila mi.všetky sms som jej preposlala naspet a zavolala jej znova a už ráznym hlasom som s nou komunikovala a tie sms to boli samé cmúúúk a cmúčik,podla hlasu som poznala že sa mi smeje,pohrozila som jej že prídem k nej do práce a ona že jej to je jedno,ako tak sa mi to podarilo rozbiť alebo utlmiť asi po pol roku zase to isté no to som si už podla mena zistovala cez net tel.č.jej manžela a oznámila som mu čo jeho mladá žienka stvára,a pohrozila som aj jemu zamestnávatelom,myslím si že sa mi to podarilo rozbiť alebo to úspešne taja a ak aj tak zase po čase na to prídem ale to už bude osobné,nech sa dievča teší...

Aduliena

Ja veľmi dobre viem, že sú to len kecy.... už som ho niekoľkokrát poprosila, aby s tým prestal. Jeho odpoveď bola: nie je na tom nič zlé, nerobím nič zlé, keď si s nimi len píšem.... lenže mne to vadí, budem sa musieť s ním ešte raz porozprávať a určiť hranice. Vďaka za vaše názory.

rozumiem ti

aduliena: iste, take nevinne pisanie.. to pozname. a neskor to bude nevinne strkanie svojich nastrojov do inej, ale on to predsa nechcel... budicek zlatko, su to kecy stare jak matuzalem.. a dost otrepane. je to len otazka casu, kedy niektora z nich "da".

samozrejme, zavisi, ci su to jeho kamaratky/spoluziacky uz dlhsie. alebo ci ich naschval vyhladava a namotava. s kamaratmi si totiz pisem aj ja. ale vsetkych moj partner pozna. a to iste aj opacne. povedal mi sam, ze ak je vo vztahu so mnou spokojny, tak ine namotavat, ci vyhladavat nepotrebuje. a ked taku potrebu bude mat, tak tam uz zase nepotrebuje mna.

jajka001_

tak na sexfore kamaratky...nebud naivna
ved zacni chodit ty s kamosmi von na drink, ako sa bude citit, ci bude taky tolerantny ako to ocakava on od teba

Aduliena

Podľa neho je to len nevinné písanie si s babami, sú to len kamarátky a nič viac.... ale mňa to štve a už viackrát som mu povedala, že si neprajem, aby chatoval s inými babami....