Ako zistiť či ma partner podvádza?

milli11

Znaky, ze je vam neverny/a alebo ma nieco za lubom.
Podla mojich skusenosti, ale v podstate je to u viacerych ludi podobne.
1. Ked mu pride sprava a opytate sa, kto pise a co chce, povie, nech sa nestarate a precita si ju niekde sam.
2. Spravy mu chodia aj neskoro vecer a v noci, v case, ked uz chodite spat. Pokial nie je doktor alebo policajt, je to podozrive.
3. Ked ste na kave alebo obede niekde von, stale bludi ocami po okoli a je cely nervozny.
4. Hlada si zamienky na hadky. Ked sa ho chcete nieco opytat, vravi, ze sa pytate blbosti.
5. Kritizuje vas za vsetko, namiesto toho, aby sa vam snazil pomoct, vam povie, ze ste strasne neschopna.
6. Aby nebolo podzrive, ze sa stratava s nejakou zenou, zacne sa stretavat s viacerymi kamoskami. A uz iba hadat, ktora z nich je milenka.
7. Nema na vas cas, stale tvrdi, ze unaveny a ze ho obmedzujete.
8. Jeho kamosi sa zrazu na vas sucitne divaju.

marek12345

Z mojou priataelkou som 2 roky neviem cim to je ale poslednej dobejej nedokazem verit ze mi jeverna nieco mi stale hovori ze ma podvadza ale neviem ako to odhalit, telefon si bere vsade zosebou ked pise spravu ide prec zmiestnosti tak isto ako ked ju dostane.som zufaly nedokazem zit z predstavou ze ma podvadza a zatlka.ani rozhovor nepomohol:-(

marvita

ja som s manzelom 27 rokov.ne je nic horse ako ked sa 52 rocny muz zblazn, a mysl s ze ma 20. chodenie do krcmy, to bolo vlastne kvol krcmarke, ktorej za dne napisal vyse 20 sms a okrem toho aspon 10x denne volal. ked sa na to prislo, tak sluby ze sa s nou rozide, vlastne rozisiel....to vsetko ale len plane sluby...zacalo to tohto roku na silvestra, teraz piseme jun a v mob. sprava tipu "milujem ta".....s tym sa neda zit, neda sa uz takemu chlapov verit, aj keby vravel uz pravdu ako mu viete doverovat? myslite vzdy len na to , ze mozno aj teraz je u nej, alebo jej vola, vypisuje.....vsetko sa to obrati v nenavist. Hacik je len jeden, zial, nemam peniaze aby som si kupila byt ,inac by som uz davno bola za horami dolami, aj keby som nemala co do ust...ale pride aj ten cas, ze mu dam zbohom...uz aby to bolo....dovtedy sa ale nervove zrutim....trapi ma len jedina vec, mala som x prilezitosti ho podviest a nikdy som to neurobila. teraz budem mat 50 a ctim sa stara, skareda, nepotrebna...ona ma o 16 menej....hnus, hnus, hnus...ine ma nenapada

krissak

ja viem co hladam, ak sa zmylim alebo prestane sa mi pacit alebo pritahovat ma.necham ju.len co som videl co robia dnesne vysokoskolacky ,ktore maju 5 a viac rokov vztah ,ktore zatajuju ,vyhovaraju sa a pritom dokazu do oci povedat MILUJEM TA.tak si myslim ze muzi a zeny su na tom rovnako.mal som teraz dievca.v lete sme uz mali ist spolu zit do nemecka.bohuzial zacala klamat.klamat vo veciach ktore smerovali ku nevere.par krat sa jej to podarilo zatajit ale ked je niekto neverny je to uplne ine ked som ju stretol.dva roky dobre az potom.pritom som jej dal vsetko.hlavne lasku vernost a pochopenie.dakujem

123rebeka

Ahojte. S manželom sme spolu už 21 rokov. Máme dvoch synov 20 a 10 rokov. Vždy mal nejakú ženskú s ktorou si telefonoval, alebo chodil na prechádzky,kávu, alebo ako naposledy pred rokom som zistila, že dva roky chodil na pokec,písal ženám hlúposti, ako že nemá doma sex, atď../ pritom ho máme 2,3x do týždňa aj po toľkých rokoch/.Ako viem s jednou si aj telefonoval a robil sex po telefóne.Keď si na to všetko spomeniem, je mi z neho zle.Pýtate sa prečo som sa s ním nerozviedla? Uvažovala som nad tým, ale je zlá doba.Problém s peniazmi, bývaním.Keď predáte 3-izbový byt, ťažko kúpite dva 1-izbové.Deti ho majú radi, ako otec je dobrý.

biopich

Dusika a tebe robi radost byt podvadzana? tak mi to pride z tvojho prispevku... nechapem na co davate druhe sance ked uz raz vas podviedol...ved je to jasne ze je to kus konskeho falata... a ze iny nebude...

Dušinka:P

Nevera nie je vobec prijemna vec vo faze odhalenia. Poznam ju z oboch stran. Sice ta moja bola pokus o pomstu, ale nestala za to.
Mala som priatela 2 roky. prve odhalenie nevery bolo doma v posteli, nacapala som ho s kamaratkou.
Dostal sancu, potom dalsiu.
Zena to proste citi, ci uz donesie kvety, alebo najdete vlas, inak poskladane tricko v kufri ked pride zo sluzobky, telefon je len drobnost. Komunikacia je zavazna ale nie smerodatna, aj chlapi maju svoje dni svoje depky..
Treba si vsimat malicke drobnosti, znie to hlupo ale zahrajte sa na tajneho agenta, myslite viac dopredu.. Chlap dokaze vymysliet neskutocne kombinacie klamstiev aby si vas udrzal a uzil si inde.
Napriklad ak ma nejaky zvyk chodit na nejake miesto v nejakom case a zrazu to len tak zmeni a tvari sa ako keby to chystal uz sto rokov.. tak sa do toho pustite.:)
Hlavne nenapadne,nic netreba povedat a poviem vam nic nie je krajsie ako dobre odlezana pomsta vyhadzane veci z okna a posledne zbohom s usmevom na vasich perach :_)

sklamana

S manzelom som uz 12 rokov a moj manzel mi je zrejme tiez neverny, aj ked on mi stale tvrdi ze nie. S mobilom v ruke chodi aj na WC {vraj hrat hry} - aj fajcit do pivnice, zacal velmi dbat o svoj zovnajsok, zacal si pravidelne nakupovat nove oblecenie, u kadernicky je aj 2x do mesiaca, casto chodi na akcie {aj 3-4x do tyzdna} ale vraj s kamosmi. Sex mame vsak pravidelny - 4-5x do tyzdna, ale nase milovanie je ovela dlhsie ako v minulosti, tzn, ze ovela dlhsie vydrzi. Myslite si niekto ze toto vsetko mozu byt priznaky nevery? Dakujem.

didla23

mam 23 a 6 mesacne dievcatko.s mojim muzom som nespala asi rok to co medzi nami bolo sa neda nazvat pohlavnym stikom,2 minuty a koniec.pred mojim otehotnenim sme spolu spali 3 krat do dna.ale to uz skoncilo.mala som sny ze ma podvadza.ked som s nim o tom chcela hovorit povedal mi ze nemam v hlave vsetky.stale som ho skusala vyprovokovat aby ma konecne pomiloval.vcera sme mali styk po mesiaci.a z neho vyslo von ako keby sme spolu spali len vcera.moja intuicia bola stale hlbsia a hlbsia teraz som si 100 pecent ista ze ma druhu.ked mu to poviem v jeho ociach vidim vysmech.som v zahranici s malym dietetom odist od neho nemozem.len cakam.mala mi podrastie budem mat viac casu na seba.a ak sa mi priskytne prilezitost bez vahania ho podvediem.len aby som mohla vychutnat pomstu.

natuska

Ahojte,uz su to zhruba 3 roky co sommala prvy vaznejsi vztah teda aspon som to tak brala.Chlapec bol z nasej skoly,zacalo to smskamy pokracovalo stretnutim v parku :) romanticke prechadzky pri rieke,kino atd. Vsetko tak sedelo,az po 3 mesiacoch to akosi prestavalo klapat nevedela som co sa deje,maval na mna cas len v sobotu a to byva v meste a ja na sidlisku.Bola som zahladena na tolko ze tie jeho lacne vyhovorky ako ma ucenia a rodicia ho nepustia som fakt brala vazne a nepripisovala som im nejaky vyznam este som ho aj lutovala :D ..Absolutne by ma nebolo napadlo ze v tom je ina baba az do kym...sa po skole nezacali sirit veci ze snim chodi jedna 9viatacka ..Dostala som nervy a hned cez prestavku som isla za nim bola tam aj ona pri bufete a hned ako som ho zbadala som mu dala pusu,ked zbadal ze tam stoji ona ostal bledy..Spytala som sa ho co sa deje,povedal mi ze mu dnes nieje dobre ze uz pojde do triedy...Asi ani nemusim rozpisovat ako to asi dopadlo :)..Nechal ma koli nej,no ja som bola tak zaslepena ze dalsi rok a pol zivota som stravila usilovanim sa o jeho priazen...Chodili sme spolu do kopy 4x a az teraz viem aka som bola SPROSTA a zamilovana..Urobila som so seba babku,cely cas ma podvadzal ako sa len dalo no ja som bola na tolko zufala ze som to vedela ale bolo pre mna hlavne byt s nim...Stastie ze je to uz zamnou,teda nie tak celkom..Ostali iste nasledky na psychickej pohode,svojmu terajsiemu priatelovy nedokazem poriadne verit a stale sa bojim ze bude robit to co on..