Malujem sa okoliu sa to zda zvlastne...

Fleur-de-lis

nebudem súdiť, či je to normálne.
Ale mne to k chlapovi nepristane, je to také zoženšťujúce. Je mi neprirodzené, ak sa chlap takto detailne zaoberá svojím vzhľadom. Možno je to len vplyv tejto uletenej povrchnej doby, a inak by ti to nikdy nenapadlo robiť.
Veď aj ženy robia veci, ktoré by normálne nerobili keby neboli zmanipulované seriálmi, bulvárom a podobne...
Ale ak cítiš, že máš rád umenie, tak možno skús niečo tým smerom. Maľovať, písať, modelovať...

jedulka

mě se to nezdá normální ale naprosto nepřirozené.Jednoho takového zmalovaného jsem viděla v superstar a vypadalo to otřesně.K mužskému se to prostě nehodí.

WildWind

nie odstrasujuce, ale priam odpudzujuce a nie, neberu to normalne, ani zeny a muzi uz vobec..no..mozno tym teplym by si sa pacil.

Iveta Michael

Pri spevákoch je to úplne bežné a vytvára to ich vlastný image - Billy Idol,Rasmus,Ville Valo,Michael Jackson - kapitola osebe sama :)Fancy ( 80-te roky ) a kopec ďalších...

Iveta Michael

Luky

1.) nemaluješ sa - iba sa líčiš:)

2.) pripomína mi to troška EMO style a pokial máš 18 rokov tak je to úplne v pohodke :)niektorým chalanom to dokonca pristane

Nie je to u nás celkom bežné a trendy ale mne osobne to neprekáža... u dospelého staršieho muža by to už bolo troška podozrivé:)

kabel

chces mi tvrdit, ze toto je originalny a prirodzeny vzhlad 45rocneho muza, hej?
dobre som sa zasmiala, ale rozhodne si ho nejdem na ziadnom youtube hladat a pustat, do dneska som o nom nepocula a zajtra si uz jeho meno pamatat taktiez nebudem :-D

lilyiankaa

neviem, mne sa tiež takto všelijako upravení chlapi nepáčia ..príde mi to hrozne neprirodzené.... a teraz som si spomenula, že aj ja mám jedného známeho, čo sa maľuje, ale "len" ceruzku, make-up a nosí jedno oko modré a druhé svoje .. proste vyznávač MM a pod ....

Prezývka55

fakt uz ma tolko som pozrel wikipediu .. neni upraveny sak si pozri bednu alebo na youtube ked robi show asi by ho neupravovali cez photoshop ked ide nazivo :D
ked porovnam so 45rocnimi chlapmi tak vyzera az moc dobre :D potom mu to malovanie prospieva