Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápästie

Príspevok v téme: Zápästie
žiadne meno

čaute, mám problém s pravým zápästím(som praváčka). jedna vec, keď ním krútim tak strašne nahlas puká, ale nebolí to,neviem či je to okej. avšak bolí ma z vonkajšej strany až po prostredný kĺb malíčka. je to celkom problém, pretože som klaviristka, denne cvičím 4 hodiny a bolesť pri hraní začína byť dosť nepríjemná, taktiež to cítim aj pri písaní. neviete čo s tým? nejaké domáce rady, resp. za akým lekárom s tým ísť, či rovno nejaký odborník, alebo najprv za obvodnou a nech ma tá niekam pošle? vopred vďaka.

žiadne meno

vďaka philips, nečakala som nejakú super radu, skôr ma zaujímalo či ísť za odborníkom, alebo to najprv zobrať cez obvodnú :) vďaka za reakciu :)

žiadne meno

nemyslím, že je to presilené, teraz som bola 2 týždne mimo dovolenky a začalo to až teraz ako som sa vrátila.. už sa mi to stalo asi dva mesiace dozadu, ale nebola tá bolesť až tak výrazná.. ale ďakujem, ak neprejde, tak pauzu asi predĺžim :)

žiadne meno

dokážem, ale praskne mi pri tom v zápästí. čo sa bežných pohybov mimo klavíra týka, tak problém nemám.

žiadne meno

ah a ešte som zabudla, že po pár minútach bez hýbania mi začne malíček aj 4 prst trpnuť a citim v ňom chlad..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápästie - Fórum - ZDRAVIE.sk