Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlamydie

Príspevok v téme: Chlamydie
adriana_

Nerozumiem tomu.Mam chlapca-ja som jeho prve dievca,on moj prvy.Po roku spoluzitia som bola u gynekologicky a ta mi po testoch povedala ze mam chlamydie.Teraz tu citam,ze je to pohlavna choroba-a prenasa sa TAKMER vylucne pohlavnou cestou,to akoze ako takmer? Ja som ineho partnera nemala,partner tvrdi,ze tiez nie.To akoze si mam mysliet,ze mi bol neverny ci ako???

cica

ja som mala odnoz chlamydii a partnerovi to tiez nezistili...sme totiz singles...ale da sa to chytit aj mimo bohuzial

cwrbka

ano, chlamydiami sa mozes nakazit aj na verejnosti- dari sa im najma ez leto, a najma na kupaliskach. ono zasa ta voda nie vzdy je chlorovana ako by mala byt, ze ano..ale ak by si mala mat pochybnosti, radsej sa toho svojho pekne narovinu spytaj

cwrbka

neznamena to automaticky, ze ta tvoj piatel podviedol, chlamydie mozes dostat aj na kupalisku ci plavarni. pre vas je teraz najdolezitejsie sa preliecit

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlamydie - Fórum - ZDRAVIE.sk