Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Život v samote

Príspevok v téme: Život v samote
indian2

Pekný večer prajem

Viem, že takýchto tém je plno, ale aj tak mi to nedalo prispieť svojou troškou.

Ide o to, že som ešte nemal žiaden vzťah, žiadnu priateľku ani nič po intímnej stránke.

Som mladý 22 ročný muž, ktorý študuje na vysokej škole. Vzhľadovo by som sa prirovnal k priemeru, t.j. nie som žiaden krásavec ale ani žiadna obluda, teda aspoň dúfam. Možno som len prieberčivý alebo možno len mám rád samotu, ktorá sa čoraz viac prehlbuje, nakoľko väčšina mojich kamarátov už má priateľky, s ktorými travia čas. V škole si tiež nemám čo nájsť, nakoľko navštevujem odbor kde sme sami chlapci až na jedno dievča (podobne stredná škola, viem si vybrať čo :D)

Ale nie to som chcel... V podstate ide mi o to, že už nejako počítam s tým, že ostanem po zvyšok života sám, aj keď nerád by som ostál... Len som chcel vedieť, či je nás takých viac, alebo som jediný svojho druhu.

Čarodejka

Ak nepil keď si si ho brala tak asi existuje niečo prečo piť začal. A ak ho v tom budeš podporovať takýmto postupom tak sa dostaví agresivita a neskôr...

Základnou otázkou na to čo urobiť je položiť si protiotázku.

Prečo začal piť?
Prečo ma bije?
Prečo sme sa odlúčili?
Prečo mu neviem pomôcť?
.......

Jasné, že ak by ťa mal prizabiť tak...omg ale nemyslíš že ak začne niekto piť tak sa stala nejaká chyba?

Aja02

Čarodejka, ahá, čiže ak ma bude ako ožratý mlátiť, tak mám stáť pri ňom. Poznám jednu takú rodinu. Otec alkoholik, manželku doma mláti, ale ešte sú spolu. Nemôže sa s ním rozviesť kvôli financiám. Nemala by kam ísť.

Čarodejka

Aja02 - nie máš mu pomôcť to prekonať a zistiť prečo sa alkoholikom stal. Pýtať sa ho čo ho trápi a nie utekať!!!

V dobrom aj v zlom!

oms - celkom dobre napísané.

Aja02

oms, píšeš, že pre teba sú rozvedené ženy, ktoré majú deti a viac ako 30 rokov slabé. Čo sú pre teba muži? Aj rozvedení muži s deťmi sú podľa teba slabí?
A ďalšia otázka. Ak sa môj manžel stane alkoholikom, mám s ním zostať a trpieť?

Vemeno

Ja mam vo svojom okoli skoro same slobodne zeny, niektore s detmi, a vdovy. Ale nezil by som asi so ziadnou z nich. Vsetko su to take dedinske typy zien, dalo by sa povedat malomestiacky. O niektorych viem, ze vygrciavaju jedlo o inych, ze ziju ako potkany, lebo niekoho otiahli o majetok (manzelov, alebo inu rodinu) a boja sa vychadzat z domu. Vsetky chodia akurat tak cvicit zumbu raz do tyzdna a do kostola a tam sa vsetky navzajom poohovaraju a vyberu si najlepsie saty, aby sa inym pochvalili. Samozrejme vsetky do jednej si gyndzia na tvar kila omietky a farbia vlasy podla najnovsich trendov. Keby clovek siel do Afriky a navstivil primitivne kmene, tak asi ziadny rozdiel v spravani nepostrehne.

pandorica

Napísal si to krásne.Je to sčasti aj môj príbeh...Som s manželom 17 rokov a tiež sme si prešli všeličím, nevera, psychické ochorenie, alkohol a kopu iných kríz.Áno, keď obaja chcú vzťah zachrániť a pracujú na tom, je to krásne, ale povedz sám, nie je manželstvo tvojich rodičov v dnešnej dobe skôr výnimkou ako pravidlom? O sebe nehovorím, ja som ešte nepreskočila.Ale čo keď nájdeš vysnívanú partnerku a ona nebude ochotná pracovať na vzťahu, lebo si bude myslieť, že láska nám sama padá do lona?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.