Život v samote

Príspevok v téme: Život v samote
indian2

Pekný večer prajem

Viem, že takýchto tém je plno, ale aj tak mi to nedalo prispieť svojou troškou.

Ide o to, že som ešte nemal žiaden vzťah, žiadnu priateľku ani nič po intímnej stránke.

Som mladý 22 ročný muž, ktorý študuje na vysokej škole. Vzhľadovo by som sa prirovnal k priemeru, t.j. nie som žiaden krásavec ale ani žiadna obluda, teda aspoň dúfam. Možno som len prieberčivý alebo možno len mám rád samotu, ktorá sa čoraz viac prehlbuje, nakoľko väčšina mojich kamarátov už má priateľky, s ktorými travia čas. V škole si tiež nemám čo nájsť, nakoľko navštevujem odbor kde sme sami chlapci až na jedno dievča (podobne stredná škola, viem si vybrať čo :D)

Ale nie to som chcel... V podstate ide mi o to, že už nejako počítam s tým, že ostanem po zvyšok života sám, aj keď nerád by som ostál... Len som chcel vedieť, či je nás takých viac, alebo som jediný svojho druhu.

prowler16

tak sa k vam pridam aj ja, tiez mam 28, bez ziadneho vztahu, kamaratiek po milu jarmilu, ale frajerka ziadna. zeny z celeho vesmiru sa dohodli, ze kaslu na mna :)

krupobitie

Nemas co lutovat. Zeny su ovladane zavistou, ktoru nevedia nijako dostat pod kontrolu. Ak sa zoznamis s jednou, potom to uz pojde, lebo ostatne jej budu zavidiet. Dokonca mnohe maju aj deti len preto, ze zavidia ostatnym.

Ryze

Ja mám 23 rokov a tiež som ešte nikoho nemal. Síce chodím na VŠ kde je veľa dievčat, ale tiež to nie je jednoduché. Je to problém hlavne psychického rázu pretože poznám zopár chlapcov, ktorí sú škaredí/tuční atď. ale s dievčatami sa bavia bez problémov. Keď nezačneš s dievčatami nadväzovať kontakty už v mladom veku tak potom máš problém. Ďalší problém je, že ani neviem čo by som s takým dievčaťom robil pretože veľa dievčat rado chodí na diskotéky, rôzne zábavy, kávičky, nákupy a pod. to sú všetko veci, ktoré ja neobľubujem. Na jednej strane si vravím, že mi je lepšie samému, ale na druhej strane nechcem ostať do konca života sám a bezdetní.

mukamuka

Ja mam 29 a za sebou ziadny perspektivny vztah, o ktorom si clovek povie, ze s touto zenou chce prezit cely zivot. A nemam z toho ziadne depresie. Clovek si musi vychutnavat to co prave ma, a sloboda je na nezaplatenie. Mam kamaratoc s niekolko rocnymi vztahmi a stale sa mi stazuju, ake je to tazke mat frajerku. To je takisto blbost. Ak ta to nebavi, tak sa rozid a zistis, ze bez zeny to ma tiez svoje nevyhody. Jednoducho netlacte na pilu, vychutnavajte to co prave mate, lebo nepoznam zenateho chlapa,co by smutny spominal, ako mu bolo zle, ked bol slobodny. A ked najdete zenu starsi, tak budete vediet, ze to nie je mladicke poblaznenie ale ozajstny vztah. To vam nestoji za to, aby ste si nasli babu uz v 20tke, svadba v 23ke a potom 50 rokov trapenia

beskyd

no ja som zas mal na vyske kopec kadejakych cupiek a slepic, takze to mas za jedno, kazdopadne nechapem ako ta mohlo napadnut ze ked si sam ako 22 rocny tak to tak uz ostane, ja mam 28 a s vynimkou jedneho vztahu na strednej som tiez nikoho nemal, buduci mesiac sa stahujem do banskej bystrice a tesim sa na to aku peknu a milu priatleku si tam pod urpinom najdem takze hore hlavu, podla mna to chce len zvolit spravne prostredie a obklopit sa ludmi medzi ktorymi je predpoklad najst kvalitnu zenu, pripadne skus zoznamku, nie je to az take hrozne ako sa hovori, len si treba zadefinovat kriteria a byt trocha trpezlivy..

lolo5555

Zdravim , ja som tiez podobne na tom ako ty. Mavam z toho depresie z tej samoty.Mam aj socialnu fobiu takze nadvezovanie stahov je u mna dost tazke.Chodim aj k psychologicke a snazim sa to zmenit ale neviem ci to dokazem , dufam ze ano.Takze neboj niesi urcite jediny.