Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit smradu v nose

Príspevok v téme: Pocit smradu v nose
nos

Mam 17r, v poslednom case (asi 2t) mam v nose pocit hrozneho smradu, uz mi z toho prichadza zle. Nieco stare, stare hleny alebo tak proste citim to v nose, no ked dam hlavu dole(nosom k zemi) tak to citim ovela silnejsie. Skusal som to s inymi, iny to necitia ze by mi z nosa siel neaky smrad, zrejme je to len moj pocit, asi nieco s receptormi v nose alebo co...Co by mi okrem navstevy u lekara mohlo pomoct??

ika211

Ide o alergiu takto sa to niekedy zvykne prejavovat, ja mam v jeseni asi tri tyzdne rovnaky problem ked dozrieva palina, na ktoru som alergicka.Niekedy pomoze brat lieky proti alergii, niekedy jednoducho musis vydrzat.Ale odporucam ti navstevu alergologa.

Problem NOS

Zapal nosnych mandiel alebo sposobene bakteriou(nazov neviem). V pripade baktérie je to nevyliečitelné, príznaky sa dajú len tlmiť. Ja mam problem aj v nose a aj na krcnych mandliach. Čiže ja to mam dupľované. Neprajem to nikomu, ten smrad je hrozný...

akinom007

angina, zapala prinosoyvch dutin, zapal hltana a celkovo zapalom to moze byt. stretla soms a s tym vzdy pri zapale prinosovych dutin

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.