Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdurene uzliny

Príspevok v téme: Zdurene uzliny
Asa9

Dobry den,pre dvoma dnami sa my objavili uzliny na lici pod sankou a na druhej strane iba pod sankou ,cela lava strana je bolava a same uzliny.neviem z coho to moze byt ,minuly rok som to tiez mala ale menej.A mam aj v nose sliznicu znicenu,to bude asi vetrom ,a smrkala som tak asi odreta aj.Bojim sa ci to nemoze byt rakovina :( alebo nieco vazne.Lebo ked clovek ochorie tak ho boli v hrdle ma nadchu a toto neni normalne.Bojim sa.Mal to niekto podobny problem?dakujem

JessicaI

Ja mam tiez uzlinu pod pazuchou a aj lavou sankou. Mam trochu nadchu s bolavym nosom ako keby sa tam tvorili chrasty a pokasliavam. Je to podla mna len bezne prechladnutie. Ked chces byt vsak pokojnejsia chod doktorovi. Mam dojem, ze ta uzlina pod sankou sa uz zacala zmensovat a boli ma ovela menej.

Pheneloppe dcera ma tiez pri uchu tam ako sa konci sanka tvrdu uzlinu dost velku. Bola u doktorky a tam jej povedali,ze je to tukova uzlina.

Dievcata nebojte sa ist k doktorovi.
Prajem skore vyzdravenie.

Pheneloppe

ahoj :) .. ja mám uzlinlu pod hornou sánkou asi 3 cm od ucha. Mna to vôbec nebolí iba je tvrdá a mám chuť si ju z tade vyšklbnúť. Je to normálne mať uzlinky v podpazuší možno aj na tváry ale ty ich tam máš veľa je to zvláštne ale rakovina sa inak prejavuje predsa velkím nádorom a nie 10timi maličkými . Ja som s stým nebola u doktora a ani sa nechystám pretože ma to nebolí. ALE ak teba to BOLí radšej zájdy k doktorovy aspoň sa nebudeš stresovať s čoho môže byť rakovina aj vredy :)

Asa9

Nikto nic? :( nikde som nenasla ze by niekto mal uzliny na lici ana tvari..celu lavu stranu tvare mam spuchnutu a plno uzlin a na druhej strane pod sankou asi 5 uzlin..moze to byt nieco vazne? mam tetaniu,malo vapnika,zeleza,bolesti hlavy ,chrbtice,jacmen na oku ,potom v nose na sliznica..to uz nieje normalne!stale my pribudaju choroby!vyliecim jedno zacne druhe..:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdurene uzliny - Fórum - ZDRAVIE.sk