Ja a bývalá kamarádka

Príspevok v téme: Ja a bývalá kamarádka
verca-82

viem že keď mi sem niekto dá pár rád že mi to moc nepomôže ale aspoň niečo ... už tu mám pár tém o tom ako som stratila mojju super najlepšiu kamarádku .. nebavíme s a spolu asi 3 mesiace iba s apozdravíme ked sa vidíme čož je každý den lebo sme spolužiačky, chodíme do 9. triedy na základke .. no a problém je taký že sme sa dohadali pred tými troma aj viac mesiacmi no a teraz jej už je o mne všetko jedno lenže ne chýba a príde mi to tak že som ju brala vtedy nie ako kamarádku ale ako niečo viac a teraz mi to všetko strašne chýba a nedá sa to vrátiť . aj ked ona je na vine a ja by som mala byť tá ktorá na nu kašle je to naopak a ja neviem čo mám zo sebou robiť pretože v škole nerobím nič iné než že sa na nu skoro stále pozerám a to robí aj ona lenže ona na mna hádže ten hnusný pohlad ktorý ona vie lenže na mna ten pohlad nezaberá .. za tých pár mesiacov čo sme sa spolu bavili si ma pritiahla tak k sebe že som na ten pohlad zvyknutá a mám ju prekuknutú aj ked ona si myslí že ju už nepoznám nuž nieje to tak je taká istá .. a hlavne ma vie vytočiť ked sa usmieva .. hrozne mi to chýba ked sme s aspolu smiali atd .. :((( neviem čo s tým mám robiť pretože na nič iné v škole nemyslím a je mi z toho hrozne .. dokonca aj s kamaradkous ktorou sa pohadala sa dala eraz naspeť dokopy čož ja som verila že sa dokopy nejdajú pretoe s strašne pohádali .. no a teraz je ona štastná s tou kamarádkou je na nej prilepená ako prísavka ale predtým ked ju nemala a boli rozhadane bola uplne na dne ale hlavne je že mne trepala ako ma má najradčej a ked sme sa prestali baviť tak jej to bolo skrátka jedno .. prosím pomoc ja už neviem čo zo sebou .. ja viem že si myslíte že mám len 14 atd že mám nejaké prechodné obdobie .. ja kašlem na tieto reči ja potrebujem nejakú pomoc alebo aspoň radu ako by s ami na nu ľahšie zabúdalo alebo ja neviem no ... mne to príde že som ju zobrala ako kamarádku no potom akoby som sa do nej bachla .. bože pomoc :(((

verca-82

Prosim ludia pomoc, tu nejde len o to že spolu niesme ako kamaradky , e mne sa aj sniva že sme spolu ako pár :( a Ja som ju mala tak rada že k nej cítím nieco viac keď sa pozriem na jej usmev keď ju vidim v skole tak mi akoby oči zaiskria že je aspon ona šťastna prpaim pomoc Ja sa toho chcem zbavit

verca-82

lenže ona je blbá .. ja s nou vonka ísť nechcem pretože aby som sa jej dívala do tej tváre kde má úsmev :/ nemusím to no .. vždy mi príde smutno ked ju vidím usmievať sa , ked sa neusmievam s ňou alebo proste niečo v takom význame .. bála by som sa že sa rozplačem a preto sa toho bojím a myslím že ona by som mnou von nešla :/

Lucy.S

Treba sa s ňou skúsiť porozprávať... Napíš jej smsku, že či sa nemôžte stretnúť... že ti chýba a pod... normálne narovinu napíš čo cítiš...
ak to nepochopí tak taký človek - kamarát nestojí za nič..