Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partnerka nema zaujem

Príspevok v téme: Partnerka nema zaujem
??????

Ahojte, problém už síce asi x krát preberaný, ale situácia je taká, že moja priateľka v poslednej dobe celkovo nemá chuť na sex, viem aj dôvod, ten nie je v našom vzťahu, ale je totiž dosť psychicky vyťažená. Neviem ako jej v tomto smere pomôcť. A tým pádom mám/e dosť veľký problém ju uspokojiť až do konca. Teda vlastne je to nemožné. A kým mala aj ako-takú chuť milovať sa, tak to problém nikdy nebol. Doteraz sme s tým žiadny problem nemali. Čiže neviem ako jej s mojej strany pomôcť,?

0vecka

2 MultiLevel akoze dost ma to pobavilo ako si to predsavujes. Ani chlap nemoze hocikedy. A ked chlap nemoze tak jednoducho nemoze, nestoji a hotovo, zenska sa moze aspon premoct.

Cindy35

a este nieco - sorry, ze to hovorim, ale dalsi dovod moze byt ze nema chut na sex s Tebou.
zazila som vztahy, ked mi casom zacalo vadit uz aj to ako ten clovek vedla mna dycha, nieto este ze sa ma dotyka. a tomu sa neda nijak pomoct, iba ak oddialit rozchod

gpma

MultiLevel

blbost.. plati to aj naopak, presne naopak, ono po roku 2000 sa to prepolovalo, zeny sa zacali spravat ako muzi.

Cindy35

nech vysadi antikoncepciu, antidepresiva (ak sa da) a pockaj do jej plodnych dni - ak nebude mat chut na sex ani vtedy, tak je daky vaznejsi problem

MultiLevel

Pozri....mnohe zeny su v tomto ine ako muzi. Niektore nepotrebuju sex tak casto, ine ked maju stres, nechcu ho vobec. Milion veci moze ovplyvnovat chut zeny na milovanie. Neveril by si, co vsetko....nepohodlna postel, plny dom (ziadne sukromie), zima, velke teplo, hadka s partnerom, celkovy zly den, prosto kadeco. Muzi to maju lahsie, mozu hoc kedy, za hoc akych podmienok. A mnohi nechapu zeny v tomto smere. Ked pochopis, ako to funguje a prijimes to, nebudes tolko dumat nad tym, ako to zmenit. Je sice super, ze sa chces snazit pomoct partnerke, ale pomozes jej jedine tym, ze ju nechas na pokoji a ten sex po nej vyzadovat nebudes. Alebo jej priprav peknu atmosferu, urobte si vecer vanu, daj jej dlhu masaz, porozpravajte sa, ale nie o problemoch, skor o niecom prijemnom. Snaz sa byt pri nej pozitivny, mily, nenaliehaj v nicom na nu. Uvidis, ze to oceni.
Najhorsie co moze byt, je ofucany muz, ktory zensku nechce chapat, alebo muz, ktory si jej "nechcenie" vysvetluje po svojom.....

Toska

Nepomáhajte jej,nechajte ju na pokoji,nesustreďujte sa len na sex-ono sa to ukáže časom,či je problem v preťaženi partnerky alebo jednoducho chce pauzu v sexe,alebo sa jej páči niekto?...Možno po dlhšej pauze bude žiadostivejšia,ak Vás ma rada.

skmn

zenam nevyhovies, ona si musi v prvom rade uvedomit, ze problem ma v hlave a nie inde.
mozes jej kupit aj cely svet, aj keby ju zoberies na 5 rokov do exostiky, welnness a Jupiter, aj tak bude nepsokojna.. hold, si v prdeli, sorry..

phoenix

Zariad aby bola v psychickej pohode, ale nechaj ju si to aj užiť, nie že ok teraz si v pohode tak ideme sexovat, nechaj iniciatívu na nej. Ty ju len lub, hladkaj, bozkavaj, veľa sa rozpravajte, objimajte. Netlac na ňu. Pohár vína, masáž, večerna prechádzka, dobre jedlo...

??????

Sisi111 ved prave, na vylete sme uz boli, len sami dvaja, dokonca viackrat. A najnovsie to mam znovu v plane. Uz mi to fakt pride ako nemozne a to sme zas nikdy neboli nejaky "zavislaci" na tom, proste stacilo nam vzdy, boli sme obaja spokojni, teda aspon co ja viem. teraz sa to stava problemom.

Sisi111

Možno by jej pomohlo keby si ju vytiahol niekam von napríklad na wellness, na nejaký výlet alebo proste len na pár dní vypadnúť. V prvom rade si psychicky oddýchne a snáď sa to zlepší aj po sex. stránke

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partnerka nema zaujem - Fórum - ZDRAVIE.sk