Partnerka nema zaujem

Príspevok v téme: Partnerka nema zaujem
??????

Ahojte, problém už síce asi x krát preberaný, ale situácia je taká, že moja priateľka v poslednej dobe celkovo nemá chuť na sex, viem aj dôvod, ten nie je v našom vzťahu, ale je totiž dosť psychicky vyťažená. Neviem ako jej v tomto smere pomôcť. A tým pádom mám/e dosť veľký problém ju uspokojiť až do konca. Teda vlastne je to nemožné. A kým mala aj ako-takú chuť milovať sa, tak to problém nikdy nebol. Doteraz sme s tým žiadny problem nemali. Čiže neviem ako jej s mojej strany pomôcť,?

??????

No ono to nie je az take fyzicke vytazenie ako psychicke. (Inak nepracuje, studuje) Tie problemy boli skor psych. charakteru, inak povedane, tazsie obdobie. Ale aj to je v podstate unava.

??????

kabel snazim sa, ved ked nie tak nie, ale uz to trva dlhsie, tak aspon z mojej strany nieco pre to urobit

a vlastne dakujem za rady, aj za tie STUPIDNE, koniec koncov je to verejne forum cize nieco podobne som aj cakal...

[zruseny26]

zahni jej, zeny tiez zahynuju kedz chlapec zlyhava abo nehce HNED zahnu pri prvej prilezitosti, staci ze se opije a nezne co robi