Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fitko pre ženy v BA

Príspevok v téme: Fitko pre ženy v BA
Barboorka

DObrý deň, rozhodla som sa že konečne niečo spravím zo svojou postavou...Potrebovala by som schudnúť tak 20kg...Chcela by som si zaoplatiť osobnú trénerku ale neviem ako to celé funguje..Ona mi vypracuje aj jedálniček? A kolko bx to asi stálo? A Dalsia vec chcela by som chodiť do ženského fitka da sa to aj tak takto? a Kde je nejake dobre fitko ktore neni nejak daleko lebo ja som z lamača...Dakujem za odpovede :)

Lucy.S

Ceny osobného trénera sú rôzne.. závisí to od toho akú cenu berie za jeden tréning alebo či to má už vypočítané na počet tréningov na mesiac ktoré s ním absolvuješ... cvičiť minimálne 3-4x do týždňa..

Najprv by si sa mala zbaviť zbytočných komplexov pretože v tom fitku sa z teba nikto nebude smiať, skôr ľudia ocenia, že si sa rozhodla niečo pre seba robiť :)...

odpovedam

Zenske fitka maju velmi slabu vybavu. Nemaju casto ani dost kotucov, pripadne ziadne, nehovoriac o tom, ze tam nezvyknu byt silove stojany ani legpress. Pritom su to klucove potreby cloveka, ktory chce nieco so svojou postavou robit. V zenskom fitku sice zacat mozes, ale v podstate si zacvicis len s jednoruckami. Nepoznam vsetky fitka v BA, ale odporucam vybrat si nieco poriadne. Ceny trenera su cca od 10€ na jedno cvicenie + vstup do fitka. Takze vyjde ta to dost. Kazdopadne, ak sa naucis dobru techniku, zvladnes vsetko potom aj sama.

Barboorka

Neviem pre lepči pocit...kedže mám takú postavu akú mám cítila by som sa lepšie len medzi ženami...a to kolko by to stálo nevieš? a inak Ďakujem :)

Lucy.S

Ahoj :)

áno osobný tréner ti vypracuje aj jedálniček :)... buď to má v cene tréningového plánu alebo za to zaplatíš extra... ako ktorý tréner :)..

Prečo chceš fitko čisto pre ženy? :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fitko pre ženy v BA - Fórum - ZDRAVIE.sk