Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koxartróza, kĺbová výživa, prosím poraď RNG

Príspevok v téme: Koxartróza, kĺbová výživa, prosím poraď RNG
breakcom

Ahoj RNG, bol by som rád, keby si mi mohol poradiť. Mám 21 a mám koxartrózu a hypermobilný syndróm. Koxartróza je zatiaľ len v takom začiatočnom štádiu, ale aj tak zvyknem mať niekedy dosť problémy. Ortopéd mi odporučil dlhodobé bratie kĺbovej výživy, beriem Versan skoro 4 mesiace, ale necítim žiadne zlepšenie. Chcel by som sa spýtať, čo by si mi mohol doporučiť ohľadom kĺbnej výživy? Som schopný si to zaobstarať aj keď budem musieť viacej utratiť. Ďakujem.

RNG

Nuz davky glucosaminu HCl by mali byt 1500 mg denne, MSM 2 gramy denne, 2 avokada tyzdenne na mazanie alebo 500 mg CMO denne, pomahaju aj hyaluronany, 100 mg denne, a serrapaptaza ako protizapalovy davka 3 x 120 000 IU a ine
Chondroitin sa absorbuje mizerne, preto ho ani nespominam.
Ale zapaly su casto niecim sposobene ako mykoplazmy alebo virusy alebo l-formy, ako borelioza, chlamidie a podobne, takze aj proti tomu treba bojovat. To tu bolo spomenute v roznych temach uz mnohokrat, alebo si to mozes najst v rng.nazory.eu kdwe je viacero roznych tem na to, ako herpes, chlamidie, borelioza a podobne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koxartróza, kĺbová výživa, prosím poraď RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk