Cysta a tehotenstvo

Príspevok v téme: Cysta a tehotenstvo
debby8

ahojte neviem co mam robit,vcera som bola u gynekologa a zistil ze mam na vajecniku cystu je zatial velmi malicka 33 mm ale vobec netusim co to je ci je to zhubne ci je to nebezpecne mam z toho traumu a depresie je mi proste z toho na nic do teraz som nemala vobec ziadne problemy ale teraz som tam za nim bola preto ze sa mi zblaznil cyklus....najprv mi 4dni meskal menzes-co mne chodi presne jak hodinky do teraz nerobila som si z toho hlavu lebo som bola fest prechorena a nachladnuta sla som s tym na gyndu dal mi antibiotika a makromiror lenze ja som dostala 2.krat v mesiaci zase menzes!a to dost silny a dlhy aj ked uplne bez bolesti co je u mna nezvycajne no mala som len 20 dni pauzu medzi dvoma menzesmi!a teraz mi zistil toto.Napisal mi tam ze to mam perzistentny folikul s vykricnikom!prestala som uplne s cigaretami dal mi alchemilku a tiamin a vobenzym super!takze budem otrokom minimalne pol roka nejakych vitaminov a preparatov a doplnkov....chcela som uz konecne zostat tehotna a teraz ani neviem ci vobec mozem......mozem?a ake to ma rizika dakujem vam moc pekne.