Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veriť jemu alebo okoliu?

Príspevok v téme: Veriť jemu alebo okoliu?
Dovelina

Spoznala som pred necelým mesiacom jedného muža. Je to kamarát môjho kamaráta, cez ktorého sme sa aj spoznali. Najskôr som tomu nevenovala veľký záujem, pretože môj kamarát mi jasne vysvetlil že to nie je chlap pre mňa. Vraj sa nad všetkých povyšuje a každý víkend zbalí inú ženskú, a tak... Tak som si povedala že od takého ruky preč, ale ani ma to nemrzelo, pretože to nie je môj typ ani výzorovo. Ale nechcela som byť na neho nepríjemná, keď sa mi začal ozývať, zvlášť preto nie že máme spoločných kamarátov, tak som myslela že môžme byť kamaráti aj my. No a tam je ten problém.. Začali sme byť spolu viac a viac v kontakte. Zistili sme, že máme veľa vecí spoločných a rozumieme si. Stále mi dáva najavo svoju náklonnosť a čisto z môjho pohľadu by som povedala že to je veľmi milý, inteligentný muž. Mám ho čím ďalej tým radšej.. Vôbec mi nesedí to ako sa ku mne správa a to aký sa javí keď je so mnou s tým, čo mi o ňom povedal ten kamarát. Neviem čomu mám veriť... Viem že by ma kamarát nikdy neoklamal, poznáme sa naozaj dlho a vždy mi chcel len dobre, no na druhej strane sa nedokážem úplne vykašlať na tohto muža keď sa pri ňom cítim dobre a kamarát sám uznal že s ním bol pár krát na akciách a podobne ale nepoznajú sa nejak veľmi dobre. Sám aj povedal že žiarli, tak neviem, či si to trošku neprikrášluje... Čo by ste robili vy?

Agnes998

Ja by som si ho na tvojom mieste držala viac od tela, teda žiadne veľké zbližovanie ale proste kamarát, známy, občas sa stretnúť, prečo nie. Drž to aspoň pár mesiacov v rovine nezáväzného kamarátstva, však nič ti neutečie keď mu neskočíš do postele hneď zajtra. Za ten čas uvidíš čo z neho vyjde.

hanka9

Ludia radi ohovaraju s cielom nepravdou znevazit a potupit ineho a najma muzi to robia casto

obzvlast ked sa jedna o zenu

ak kamarat tvrdi, ze ten druhy ma kazdy tyzden inu babu, tak nech svoje tvrdenie dokaze

ver len vtedy, ak to dokaze a preukaze relevantnymi dokazmi

inak to zahod za hlavu, ale opatrna bud !

P.s-
inak ohovaranie je trestne a vazne zasahuje do prav a slobod obcanov
(pozri § 373 ods.1 trestneho zakona c. 300/2005 Z.z)
§49 odst.1 pism.a) zakona c.372/1990 Z.z o priestupkoch
cize moze ist bud o priestupok, alebo dokonca trestny cin

kafe

nemusíš veriť ani jemu ani okoliu. Proste uvidíš časom. Brať si ho nejdeš, takže nepotrebuješ stresovať a rýchlo zisťovať so 100 percentnou istotou aký skutočne je. ALE človek sa na začiatku javí oveľa lepšie, lebo sa vlastne nemal ako a kedy prejaviť. Takže stále je to nerozhodne. Proste uvidíš.

lilyiankaa

vlastne si si sama odpovedala, keby si nedodala tie posledné vety, tak by som sa ťa hneď spýtala, či náhodou kamarát nežiarli a nekydá naňho schválne ..a ak vidíš, asi to tak bude ... ak ti s ním je dobre, rozumiete si, bola by škoda to zahodiť a premárniť len na základe, že niekto niečo povedal ..stretávaj sa s ním ďalej a časom uvidíš aj sama čo je zač a či tie reči sú naozaj pravda (aj keď myslím, že nie)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.