Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To je vsetko a takto dozijem?

Príspevok v téme: To je vsetko a takto dozijem?
karin.ka

ahojte. velmi by som bola rada za vase nazory, rady. takze, mam 25 r. a 5 rocny vztah. mali sme rozne krizi, turbulencie, ale vsetko sa dalo zvladnut . . . mna vsak posledny polrok trapi taka vec. . . chcem aby ste ma dobre pochopily tak to skusim popisat. .ide o to, ze som sa dostala do takeho zvlastneho stavu, kedy mi v mysli idu myslienky typu ze : dobre, toto je ,,ON" ten moj pravy, a toto je moja praca a takto dozijem a hotovo??! on je totiz moj prvy vztah . . .a ja mam taky cudny pocit z to

mnamka257

pokial o nom pochybujes, tak mozno ten pravy nebude, takisto ako praca, najrpv si to ujasni, ci budes statstna, pokial to takto zostane, pripadne ci v tom vsetkom vidis perspektivu a pokial budes z tejto predstavy nestastna alebo mat podobne uzkostlive pocity, pripusti si, po com tuzis a chod za tym! drzim ti velmi palce! :-)

wowo1

asi sa rozidete ..s inym si zasexujes, a potom olutujes.ale proste to budes musiet urobit ci dalej ta bude lakat iny muz...cely zivot by si lutovala ze si ineho nepoznala..je to smutne,stretli ste sa prilis skoro..ale na druhej strane...nakoniec budes lutovat..ze si nechala tak dobreho preveho chalana koli sexu..ale to je priroda.Nedoakzes si zakazat tuzbu. skus navrhnut prestavku:}} tak som to rieslila ja ,,ze dajte si na rok prestavku alebo pol roka...a to je ze si nebudete moc volat a tak sksus sa vyspat s inym...je to taky blby kompromis,,ale poucny

siemens

Možno niekedy ten prvý vzťah môže byť aj posledný a dokonca to môže aj dobre skončiť. Ale spravidla je lepšie mať viac skúseností, aby človek mohol porovnávať a hlavne - aby po čase nebanoval za niečím, čo mohlo byť, keby...
Ak už teraz máš tieto pocity, zrejme nie si so vzťahom až tak spokojná. Len si treba uvedomiť, že život ti nenaplní tvoj partner, ale činnosť, ktorej sa venuješ.

Dadula56

Karin ak ta mrzi, ze nezazijes ineho, tak tento ten pravy nie je, bez ohladu na to, ze sa o tom snazis samu seba presvedcit. Skor mi to pride, ze je to len navyk a strach z toho, ze si uz ineho nenajdes. Poznam zopar vztahov, ktore boli rovnako ako tvoj prve lasky trvajuce roky a podobne myslienky, ak uz nastali, tak nastali ako zaciatok konca.

kafe

karin, chodenie je práve preto nezáväzné, že sa ľudia majú spoznávať akí v skutočnosti sú a či s týmto človekom chcú prežiť svoj život. Ak časom dojdeš k názoru, že to proste neni ono (sama spomínaš hádky a turbulencie) a tebe vzťah viac berie ako dáva, potom viac nemá význam. Vôbec k tomu nepotrebuješ porovnávanie s inými vzťahmi/chlapmi, lebo môžeš prísť o skvelého partnera len kvôli vlastnej hlúposti (a hľadaniu niečoho lepšieho). Ty si naivne mysláš, že to INÉ môže byť IBA lepšie, ale čo keď si budete vyhovovať ešte menej ako s týmto partnerom?? Potrebuješ byť úprimná sama k sebe i k partnerovi a jednoducho si odpovedať - chcem s týmto chlapom prežiť svoj život, mať deti, zdieľať radostné i smutné chvíle? Ak je odpoveď nie, neni na tom nič zlé a jednoducho sa rozíď. Ak je partner fajn a ty len nevieš čo od dobroty a nedokážeš ho oceniť, nedokážeš to vidieť a vnímať.. potom skutočne neostáva nič iné, len aby si padla na držku a zistila aké iné to ešte dokáže vo vzťahu byť. Veľa zdaru, dievča.

tlsty joe

pocuj, ty sa co stazujes? mas priatela, ktoreho milujes a si s nim stastna. Akurat si trochu zvedava. Ja som vazny vztah nikdy nemal a to mam 26 rokov. Vies, co by som za to dal, co mas ty. Furt len spavat so zenami a nic ine. Poznam jedneho chalana, ktory mal tiez podobny problem...dohodol sa s prvou laskou, ze chcu skusit aj nieco ine...tak sa rozisli...menil frajerky v nepravidelnych intervaloch a casto ich aj podviedol, dokonca aj s prostitutkami...moja sestra s nim chodila asi 7 rokov...

karin.ka

1.nie som pokladnicka,ale neurazala by som tie zeny.kazdy sa zivi ako vie.to nema nic s fantaziou. 2.mam odkukat na ulici ako sa drzia za ruky? alebo? ja som na ulici este nikoho nevidela pri sexe takze tam nie je co odkukat. . .Ake ine dotyky? dotykam sa ho tak ako citim,vidim,ze mu je to prijemne. to iste aj ja .ale aj ked mu to poviem, tak je to stale to iste. .nieco trochu zmeni. . ale je to rovnake. . hrali sme aj,role,ale aj to bol ten isty sex,len inak zacal/zatknutim,trestanim,vysetrenim/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To je vsetko a takto dozijem? - Fórum - ZDRAVIE.sk