Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Napuchnuty palec na lavej ruke

Príspevok v téme: Napuchnuty palec na lavej ruke
Iw4n

Dobry den. Vcera som na stavbe bol moc akcny a sikovny. Dost tazkym kladivom som si z velmi fajnej chuti nechtiac buchol po palci na lavej ruke , do 5minut mi zmodrel prst aj nechet. Do par hodin strasne opuchol. Boli len v mieste udretia ale hybem snim ,sice tazko koli opuchu ale predsa ... Teda prosim neviete niekto o dakom triku ako ten opuch rychlejsie zneskodnit? Alebo ake pirulky od bolesti by mi pomohli lebo brufen 400 nezabera =D . Za kazdu pozitivnu reakciu budem vdacny. A tim com ned ma budu posielat doktorovi alebo rengen odkazujem, pockam par dni ak neprejde pojdem ;-). Dakujem.

Pheneloppe

napríklad skorocel alebo kostihoj lekársky :D Ja nemám šajnu čo by pomohlo ale ked sa mne stane nejaký úraz tak hneď si dám skorocel na to možno je to aj sila podvedomia že si myslím že to pomôže .. :)

Iw4n

Tyča , tvoje meno je urcite odvodene od tvojej gramatiky.

Pheneloppe, premyslam nadtym ist ale pockam, vela ludi mi hovori , ze prve dni to je napuchnute a pulzuje to. Ako to aj v skutocnosti je. Len potom to odpuchne a uz len boli ako narazeny prst. Rengen ale isto isto zriesim ale az v utorok. Len som chcel vediet daku domacu medicinu , skucal som octanovu mast ale to nema vyznam :) a na utlmenie bolesti BRUFEN ale tiez slabota , poznate teda daco viac co by zabralo?

Pheneloppe

Tyča.... tvoje komentáre sú strašne odmerané a nikoho nezaujímajú ! ..
Iw4n,
Veľmi ťa v tom mieste bolí a pichá? .. ak áno môže to byť prasknuté alebo zlomené. Ak ti robí problém s tým pracovať choď k lekárovi alebo radšej choď pretože ak sa ti odlomilo trocha kosti a dostalo sa to do krvného obehu môžeš zomrieť :/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Napuchnuty palec na lavej ruke - Fórum - ZDRAVIE.sk