Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výnimočný kamarát? Či aj niečo viac?

Príspevok v téme: Výnimočný kamarát? Či aj niečo viac?
Carellova

Ahojte.

Pred pol rokom som stretla muža ktorého som oslovila a stretli sme sa. On má 35 a ja 19. Je to uplne muz po akom som vzdy tuzila- do bodky. Po mesiaci stretavania som mu povedala ze mam k nemu sympatie a tak a on povedal ze pre neho je to velmi velky vekovy rozdiel a ze hlvne neveri na lasku a take veci... (Uz je vyse roka sam) Ale co sa veku tyka, chodil s babou o 3 roky starsou odǒ a pred tym vyse rokom. Ale vtedy ten prvy mesiac sme si sice rozumeli ale neboli sme si taky blizky. Ja som sa zoznamila aj cez facebook s jeho sestrou, ktora ma berie za svoju sestru a stala som sa vlastne jej najlepsou kamaratkou a tak. S tym muzom sa stretavame a uz je to pol rok. Priemerne tak raz do tyzdna kedze on je velmi zaneprazdneny. Odvtedy co sme sa o vztahu porozpravali a ja som sa zacala zaujimat o niekoho ineho, uplne sa nas vztah zlepsil a posunul. Piseme si kazdy den, upl e hluposti v tych smskach ktore si mozme pisat len my dvaja. Mame rovnaky humor a tak. Vymysla mi vselijake prezivky, vola ma malinka, trdielko a tak. Ked som mu hovorila o tom druhom chlapovi, tak hovoril na neho ze je debil a ze mam zakazane sa s nim stretavat lebo ju blby a tak. Nikdy pri mne nenadaval lebo je gentleman ale na neho nadava furt ak ho spomeniem.
Vzdy ked sme spolu, uplne vela sa nasmejeme, nakecame .... Vzdy mi robi zle provokuje ale len zo standy a v ramci slustnosti.
Ja neviem ake su moje city k nemu. Viem ze je to muz pre mna ale na druhej strane vtedy ma odmietol, i ked sa nas vtah odvtedy uplne posunul a vyvinul, no ja aj tak to beriem tak ze nemam vobec potrebu rozmyslat nad vztahom alebo ho do vztahu presviedcat. Beriem to tak ze mozno v buducnosti ked ten vekovy rozdiel nebude tak strasne vnimany.

Co myslite? Mame spolu uplne pekny kamaratsky vztah teraz. Myslim ze s nikym sa tak nebavi ako so mnou. Teda som si vlastne skoro uplne ista. Ma kamaratov ale s nikym si nepise a nestretava sa tak ako so mnou. Na moje narodeniny ma bral na vylet a dal mi darcek a tak.

Myslite ze by sme niekedy mohli byt spolu? Ake su jeho city (nemyslim zalubenie) ku mne?

Diki :)

Carellova

Zaujimave vsak je ze nejak nemam potrebu mat s nim vztah... nemam ani chut sa s nim co i len bozkavat... ale keby k tomu doslo, samozrejme som rada, no chapete co sa snazim povedat, ze az tak ma nepritahuje v tomto zmysle, hoci je najkrajsi chlap na svete.
Dalsia vec je ze ked som bola do niekoho "buchnuta" tak som s tym clovekom chcela byt nonstop, ked zrusil stretnutie isla som sa zosypat a podobne... Pri nom nie. Ked sa mi nechce ist von, tak aj stretnutie zrusim, v pohode.
A ked som donedavna bola zalubena do jedneho muza... teda este stale mam k nemu nejake city, strasne som na neho naviazana, ale uplne hovadina ma napadla, ale ak by mi povedal ze si ma chce vziat, hoci ma pritahuje a chcem ho, na druhej strasne by som povedala nie, ale vztah by som s nim chcela... no pri tomto kamaratovi je to take ze toho by som si hned aj vzala som si takmer ista ze by ma to nikdy neomrzelo... zacoz pri tom druhom mam pocit ze je to len take chvilkove. Nechapem sa fakt . . .

lilyiankaa

asi sa vo vzťahoch veľa sklamal a teraz sa bojí veriť ženám, preto je možné,že ti povedal také veci .. uvidíš až po čase či sa to niekam ďalej posunie ..to my tu nevieme, musíš byť len trpezlívá a vyčkať .a časom zistíš či áno, či nie

dazd_kvapka

skus sa spytat jeho co k tebe citi..to ze si rozumies s jeho sestrou, neznamena, ze ste si sudeni.. je tam sice rozdiel vekovy,na co ja az tak velmi neverim, zeby to mohlo fungovat,snad chvilu ano,ale tak...vyskusaj :) vela stastia...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výnimočný kamarát? Či aj niečo viac? - Fórum - ZDRAVIE.sk