Neznasam jeho priatelov!

Príspevok v téme: Neznasam jeho priatelov!
nas_ata

priatelia mojho priatela mi lezu na nervy a neviem ako to vyriesit...ich problemy suu typu: kam sa pojdeme dnes najest milacik? kam pojdeme na nakupiky? a podobne...ja mam uplne ine problemy, pracu, skratka vsetko...s nimi ma vobec netaha ist vonku, ked ho posielam sameho, zase sa rozculuje...vobec neviem co robit, ako sa tomu vyhnut..keby sme sa stretavali len sem_tam, ale v lete to uz bolo skoro kazdy den..nikdy sami, stale len v spolocni dalsich...som z toho unavena a fakt ma to nebavi...poradte prosim

lilyiankaa

ja neviem, ale tvoj priateľ by mohol byť v podstate rád, že ho posielaš aj samého von, veď niektorí nemajú ani toľko slobody a ich priateľky sú na nich nalepené stále ... asi proste nedokáže pochopiť, že ty jeho priateľov nemusíš, ale to je potom o jeho netolerantnosti .. veď si mu to už párkrát povedala a akoby do vetra ... ono to tresnutie dverí a rozchod by som zase nebrala úplne vážne, si nervózna ako vravíš a nemyslím, že by ste sa kvôli tomu rozišli ..hlavne, ak to vám dvom inak klape .. takže neviem, či sa s ním ešte o tom porozprávaj či to bude mať nejaký efekt a treba to zmeniť... proste ty si svoj za tým, že za jeho kamošmi nepôjdeš a on nech sa aj na hlavu postaví ..veď predsa ty ho tiež nenútiš robiť niečo, čo sa jemu prieči

nas_ata

no...vcera sme sa dohodli ze pojdeme k nemu domov po praci..lplan sa zmenil a sli sme na navstevu..samozrejme ze ked som najprv navrhla nech ide sam tak ze som zase zla....tak som sla a nejak to tam presedela....po navsteve som uz mala riadny tlak a priatel usudil ze ideme domov...ludia....skoro ma eblo..opytala som sa ci to robi naschval...povedala som koncim a tresla som dverami.......mam sice pred kramami a som nervozna, ale zacinam o sebe pochybovat...je problem vo mne ci v nom, ci v com.... ci mam zacat brat nejake lieky, aby som viac brala veci pozitivne, alebo netusim....vsetkko mi vadi, kopu veci ma neskutocne vytaca :(((

Lol_111

Mne priatelovi kamosi lezu na nervy tiez, ale viac ma stve, ked chodi von pomaly kazdy druhy vecer a sedava s nimi do noci.
Nemam moc kamosiek, s ktorymi by som travila cas a viac ma stve, ze on ma vzdy niekoho, koho nevidel \\\\\\\"celu vecnost\\\\\\\" a vzdy niekoho stretne, kto \\\\\\\"potrebuje\\\\\\\" ist von atd.
Navyse ked aj zoberie aj mna, sprava sa nemozne ze uz radsej budem cucat do styroch stien a pracovat ako sediet s nimi.

Jeden mi dokonca vyhlasil vojnu, nic som proti nemu nemala, kym sa do mna nezacal navazat, robi si zo mna srandu pred priatelom, nadava mu na mna a zhadzuje ma, robi mi napriek (napr. si zo mna vystrelil, ze videl mojho chalana s inou zenskou a potom sa na mne smial). Ked som mu povedala, ze sa mi nepaci, ze sa kamarati s takymto nevyzretym deckom, zacal, ze \\\\\\\"co riesim\\\\\\\".
Na dalsieho bezdovodne zacal ziarlit a bola som obvinena, ze s nim flirtujem (lebo som sa zasmiala na jeho vtipe)...

Tak uz nemam najmensiu chut nasilu travit cas v spolocnosti, ktoru nemusim- a to mu aj poviem, ze ked oni nedokazu akceptovat mna, ja nemam dovod akceptovat ich. A ked sa chcu natrepat ku nam, prosim, ale ja tu akoby nie som a ked aj cosi chcu odo mna, sorry- nemam cas ani naladu a hned to pochopia.

TinaM

:D ale toto je ten lepsi pripad, ked ta taha so sebou. Si predstav, ze by chodil stale za kamosmi a teba by nechaval doma.

podla mna mu musis este raz vysvetlit, ze sa tam nudis, ze mas aj ine veci na praci, ako ich pocuvat, ze by si chcela byt viac s priatelom osamote. Ak to nepochopi, je to dement, a to uz potom...no sama musis vediet.

crch

skus ho vytiahnut aj ty do psolocnosti svojich kamosiek, a poriadne mu tam zneprijemnuj chvile :D mozno sa uvedomi.
chyba je na jeho strane, ak nechape, ze sa ti tam ist nechce.
vychovna facka by prospela. ked nie p dobrom, tak ako inak..

kafe

aj mne to pripadá, že ťa potrebuje mať ako okrasu. On je nejaké deculo mladouché, že nevie existovať chvíľu sám? Nuž ale dohodnúť sa musíte vy dvaja. Trvaj na svojom (že jeho priateľov nemusíš) a nechaj ho nech navrhne nejaký kompromis, ktorý by vyhovoval aj tebe aj jemu. Ináč sa na to naozaj môžeš vys..

nas_ata

uz som mu to hovorila...mne totalne nevadi, ak by siel sam, vobec by som neziarlila, skor by mi prave odlahlo, ale on tam chce mat aj mna....chce byt s nimi ale aj so mnou a samozrejme som ja zla, lebo ho nutim vyberat si medzi nimi a mnou .ja neviem. tam mam byt ako jeho okrasa, ci preto aby sa ho nikto nevypyoval..normalne sa mam chut na to vsetko vysrat niekedy...

lilyiankaa

veď mu vysvetli, že tebe jeho priatelia nesadli a nechceš sa s nim tak často stretávať, že raz za mesiac ti stačí,ale on nech s nimi ide ...a ešte, že chceš byť s ním osamote ako s nimi stále

james bond

preco nevie ist sam s nimi ? su to jeho kamarati, mu to naznac ze ti extra nevyhovuju, mne by to az tak neprekazalo keby mi to partnerka povie, kazdy mame svojich priatelov a nepotrebujeme sa stykat s priatelmi toho druheho, a isto nie tak casto