Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váš názor.. niečo sa zmenilo v našom vzťahu

Príspevok v téme: Váš názor.. niečo sa zmenilo v našom vzťahu
Lucka258

Ahojte potrebujem nestranný názor: Mám 20 môj priateľ 30 spoznali sme sa pred 3 rokmi. Ja som mala 17 len som chodila von s kamarátkami..pila..On zasa chodil športovať nepil. Venoval sa mi zmenil ma začal ma baviť šport. Po troch rokoch sa niečo zmenilo už je nervózny. Nie je do mňa zaľúbený ako ja do neho ja by som bola najradšej keby sme sa len milovali a chodili na precházdky a všade spolu ako predtým. No on už nechce radšej chce byť s kamarátmi cez víkend chce isť do krčmi vraj keď s nimi nie je celý týždeň. Ale ani so mnou nemá na mňa čas kvôli práci a že bez alkoholu sa nedokáže odreagovať. Ja by som radšej šla niekam zašportovať potom do postele ako sedieť v krčme. Odmietam tam sedieť za triezva a pozerať ako pijú. Čakam že sa mi bude venovať aspoň cez víkend keď nie sme spolu celý týždeň. Vyčítami aká som bola pred tromi rokmi že on musel chodiť so mnou.že chcem aby bol dokonalý. lenže je verný muž čo nepije taký strašný nárok? Ja som sa zmenila aj on. Stále sa hádame lebo ja z jeho strany necítim už tú lásku aj keď mi dá pusu na dobru noc a povie mi že ma miluje nie je to ako zo začiatku. chytiť ma za ruku, prekvapiť ma a pod často meška už sa za mnou neponáhľa..povie len no a čo to ma dokáže tak nahnevať že sa sním nemám chuť ani baviť. má problémi v práci nemá na nič čas ale ja za to predsa nemôžem. chcela by som ho chápať ale nedokážem zniesť že na mňa nemá vôbec čas často rušíme kvôli tomu plány…prácu nechce zmeniť. . Mám ja priveľké požiadavky? Ako sa mam zmeniť ?som z toho inak nešťastná . Lucia

Agnes998

Vy akoby ste si vymenili role, ty si uz usadla hoci mas len 20 a on zase nevybureny hoci ma uz 30. Ako v tridsiatke chodit len po kamaratoch a po krcmach, no neviem. Skus sa s nim porozpravat, povedz mu, ze ti chybaju vase stare casy, ale ked nebude mat chut nic na tom menit, no neviem kam budete smerovat

kafe

Lucka, preboha, nemôžeš chcieť, aby vzťah vyzeral stále ako na začiatku. Jasné, že aj vzťah sa trochu mení, keď sa už viac poznáte. Zamilovanosť opadá a niekedy sa mení v lásku.
To, že priateľ potrebuje spoločnosť kamarátov, je podľa mňa normálne. Práve preto, že má problémy v práci, sa potrebuje odreagovať a uvoľniť v chlapskej spoločnosti. A to sa s tebou nedá (nie si chlap). Nechaj ho, daj mu voľnosť trochu, možno sa pozbiera a nabere nový dych. Ale možno aj nie, a ty mu naozaj chýbať nebudeš. Obidve možnosti sú veľmi reálne. Pozbieraj sa trochu a rob si program bez neho, nečakaj, že sa ti bude venovať.
Je to parafráza jedného výroku - pre chlapa je láska súčasťou života. Pre ženu je celým jej bytím.

tess

ty s ním do tej krčmy predsa chodiť nemusíš, chápem, že chceš byť s ním, ale poslušne čakať ako psík, kedy ti venuje kúsok pozornosti je to najhoršie, čo môžeš urobiť, sprav si na víkend vlastný program, napr. vypadni niekam s kamoškami alebo s rodinou, nečakaj že niečo vymyslí on, lebo z toho budeš len frustrovaná, chlapi neereagujú na slová, ale na činy, keď ťa takto zrazu párkrát nebude, on možno zistí, že mu chýbaš a bude to on, kto si bude vyžadovať tvoju pozornosť a ak nie tak sa kvôli nemu zbytočne trápiš

lilyiankaa

pred tromi rokmi mal asi pocit, že už je pripravený na vzťah, ale po troch rokoch prišiel na ot, že asi nie je dostatočne vybúrený a že potrebuje niečo doháňať .... asi ťažko s ním nejak pohneš, vidíš, že aj keď mešká alebo sa niečo zruší, má to totálne na háku ..tak asi ako aj teba

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váš názor.. niečo sa zmenilo v našom vzťahu - Fórum - ZDRAVIE.sk