Slepý psík ktorý by sa ukrutne trápil v útulku

Príspevok v téme: Slepý psík ktorý by sa ukrutne trápil v útulku
EpSoN

toto som zahliadol pri sledovaní noviniek na fb :Tohto psíka nám hlásili cca pred 2 týždňami.Ležal nehybne!!!!! pri hrone!!!! ked ľudia na neho volali zdvihol len hlavičku a nič....z jednej strany koľajnice,z druhej hron!!!! ako vidíte na prvých fotkách má tam aj koberec no!!určite si ho tam sám nedoniesol!nikdy nikomu neprajem nič zlé ale tento krát ak si to dotyčný číta verte, že vám sa to vráti a dvojnásobne!Po hláseniach ľudí sme sa šli pozrieť na miesto psík tam už nebol zmizol neviem kam.Ostal po ňom len koberec.Dnes 12.09 sa ocitol psík na Mazorníku!!!v garáde, nevieme si vysvetliť ako sa tam dostal no sám určite nie nakoľko je slepý!Dnes 12.09 sme s ním absolvovali hned veterinu aby sme zistili čo mu je. Verdikt: je slepý,starý. Očkoval ho,odčervíme ho ešte a odblšíme chceme s ním absolvovať aj psí salon pretože má dredy . Prosím týmto všetkých , ktorí by vedeli pomôcť (už teraz vieme že na SR sa mu domov určite nenájde) nájsť tomuto deduškovi domov na dožitie aby nás kontaktovali. Stevie sa bude v útulku len trápiť.momentálne je v klietke 1mX2m !!!!!kde naráža do všetkých 4och stien,nevie si nájsť ani vodu nič!!!kontaktovať:0918 888 411 ..... je to nádherný psík a je starý potreboval by už iba niekde dožiť. Ja mám veľa psov takže už to nieje možné si ho vziať. ALE tento portál sleduje ohromne veľa ludí tak by som vás poprosil či by ste nemohli nejako pomôcť tomu havovi či DO alebo stálym domovom. Tie všetky psy ktoré sú v útulku budú mrznúť pretože koterce majú vonku a už sa schladzuje a v novinách hlásia že bude sibírska zima. Pomohlo by im aj nejaké deky,madrace, staré veci tu je stránka na fb : https:// www.facebook.com .... dal som to z medzerov aby to uverejnili. je to Utulok tuláčik Brezno

EpSoN

adelakolarov,
nejdeme si ho všímať toto je bezcitný človek. Aj keď to možno myslel dobre pretože na dedine je toto bežné ja nejdem odsudzovať. Napísal som to tu aby sa mu pomohlo a on prišiel z absurdnou pomocou takže si ho nevšímajte :)