Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hlavy uz tri mesiace

Príspevok v téme: Bolest hlavy uz tri mesiace
miskahriska

Dobry den som zufala uz asi tri mesiace ma vkuse boli hlava celo spanky niekedy polka hlavy a niekedy ma zas tak znicoho nic pichne do hlavy bola som na vseliakych vysetreniach lieky nepomahaju.Raz som bola tak zufala ze som si namyslala ze mam nador isla som do nemocnice a povedala ze som spadla s motorky a ze ma boli strasne hlava popri tom som klamala a trvala na CT ktore mi nakoniec spravili a bolo vporiatku ako dieta som mala skoliozu mam problemi zo zubami pokazene od krckov niekedy mam aj tlaky v hlave najma ked sa zodvyhnem a to pichanie je neznesitelne aj ked na par sekund ale boli to ake su priznaky nadoru???

Anthnoy01

A nezačali ti problémy s krátkodobou pamatou? Mam rovnake problemy bolest spankov, polovice hlavy - lava cast, zacal som strašne zabúdať.

LILIII

Bola som na masazi no trvalo to len za cas ,kedy bolest ustupila ,potom sa mi to znovu vratilo . Pomahaju mi len tie lieky a nic ine .
lilyanka si zlata ,ze sa snazis situaciu dat do normalu ,ale proste ......... hmmm :-/

lilyiankaa

skús ísť na masáž..mňa tiež strašne bolievala hlava a nevedela som z čoho .až mi niekto povedal, že nech si zbehnem na masáž a bolo to tak .. musela som potom 1x týždenne asi mesiac apol chodiť a ustúpilo to ... a ak to zanedbám, tak o rok zase ten istý kolotoč, bolesti hlavy, hlavne spánkov a závrate .... za vyskúšanie nič nedáš :)

lilyiankaa

LILII ako som radila aj zakladateľke témy, nemôžeš tie bolesti hlavy mať aj ty zo stuhnutej krčnej chrbtice?

lilyiankaa

a nemôžeš to mať napr z krčnej chrbtice, že máš stuhnutý krk? skús ísť na masáž a uvidíš, čo ti masérka povie .. aj keď ja som okrem bolestí hlavy mala aj riadne točáky, keď som ten stuhnutý krk zanedbala ...

LILIII

Ja som taktiez podstupila kopec vysetreni a nic mi nezistil lekar . Mam to uz 2-tyzden a zaberaju mi len tabletky Quarelin aj to si musim davat 2 ,aby sa vobec nejaky ucinok dostavil .
Fakt by som bola rada ,keby niekto poradil . :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hlavy uz tri mesiace - Fórum - ZDRAVIE.sk