Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo vám pomohlo na akné ?

mdromedar

inulin od firmy vemica stoji cca 2,9€, taktiez psylium 150g balenie okolo 2,99€, lanove semienka sa daju zohnat hocikde v obchodoch a probiotika zozenies v lekarni ale tie lepsie stoja okolo 17€ 60ks balenie, ak si budes pytat probiotika tak si pytaj take s enterickym povlakom lebo tie maju omnoho lepsiu ucinnost

mdromedar

ak ci nechces nicit pecen tak roacutane urcite neber, mjanik ma pravdu ide o vnutorne znecistenie tela hlavne co sa tyka trávenia na to je dobre uzivat vlakniny ako naprilad psylium, inulin, lanove semienka a podobne, pitie aloe vera a taktiez nejake kvalitne probiotika, a hlavne pit vela vody

oleandrovnik

Jednoznacne Roacutan. Nic ine ti nepomoze. Ja som skusala vsetko mozne aj drahu kozmetiku, lieky. Nic nezabralo az Roacutan.

mjanik

pretože akne vznikajú z vnútornych príčin,vonkajšie natieranie masťami je asi málo účinné.Vyhľadaj akupunktúru a daj si preliečiť trávenie,dosiahneš dlhodobí efekt.

Fleur-de-lis

momentálne skúšam vitamín D.
Mala som aj deficit. Beriem ho šiesty deň. Je zlepšenie, ale môže to byť aj náhoda. Dám vedieť, ak pomôže.

bubakos

bratrancovi pomáha duac gel, nikdy som ho neskúšala, vraj ti ho dajú bez predpisu, keď prihodíš pár éčiek navrch

bubakos

sírové mydlo, ráno večer, namydliť, masírovať, opláchnuť na noc sa aj môže len tak bez vody zotreť uterákom, perfektne účinkuje aj na vyrážku keď sa ním mas´íruje a kúsok mydla sa na nej nechá cez noc a nestojí veľa

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo vám pomohlo na akné ? - Fórum - ZDRAVIE.sk