Cinkanie v mieste stiku hlavy a krku

Príspevok v téme: Cinkanie v mieste stiku hlavy a krku
alkex123

Zdravim,
uz dlhsiu dobu pozorujem ze pri chodzi mi cinka v krku/hlave niekde kde sa stretava hlava s krkom. Neviem to lepsie opisat ani vygooglit sa mi nic nepodarilo. Jednoducho ked spravim krok tak cink, krok-cink... je to ako keby miniaturne puknutie krku ale v neobviklom mieste az skoro hore na zaciatku hlavy zozadu, a naozaj to pripomina az take cinkanie. Mam 17 a dlhsi cas problem s krcnou chrbticou, snazim sa s tym nieco robit, cize cviky, uvedomenie si problemu a tiez snazim chodit rovnejsie... Je to skutocne otravne, napriklad dnes cely den pri chodzi to pocitujem a v minulosti som to mal tiez ale vzdy to zmizlo. Pravdepodobne to sposobuje aj nadmerne pukanie v krku ktore posledny tyzden zazivam. Viete mi niekto poradit co to moze byt alebo citili ste nieco podobne aj vy? je to trosku otrava a okrem toho ja som taky typ cloveka co si hned domysla a kedze ja mam celkom velke bolesti v krcnej chrbtice hlavy aj napriek tomu ze uz cez pol roka navstevujem dvoch neurologou a cvicim (na chrbticu, nie bodybuilding :D). Cize sa uz zacinam strachovat ci to nemozu byt napriklad cisty na mieche, o com som uz cital ze tiez sposobuje celkom slusne bolesti krcnej a hlavy. dakujem

radka_27

Dobrý deň, zistili ste nakoniec z čoho ste to mali. Tiež mi cinká na ľavej strane už roky a hrozne ma to pri chôdzi vytáča.

Deria

alkeks, len ty pekne chod k doktorovi a neboj sa, nic si nenamyslaj, nebude to take zle!:) pravdaze to moze byt aj z chrbtice ale nevymyslaj si hned nejake cysty na mieche, nechaj to radsej na doktora!:)

ujo kozmo

Tu ma len napadá aby si si skúsil s tým nacvičiť nejaké číslo a vystúpil pred publikum. Našiel som aj nejaké vzorové video na youtube : www.youtube.com

P.S. Ak sa bojíš vystupovať pred publikom tak ti to aspoň poslúži miesto MP3 prehrávača.