Mám problém s lupinami - viete nejaký dobrý trik alebo šampón?

Príspevok v téme: Mám problém s lupinami - viete nejaký dobrý trik alebo šampón?
petusa3001

Zdravím,
môj problém sa týka lupín. Keď sa češem, tak mi to pripadá akoby som na pleciach mala takú jemnú snehovú prikrývku. Vlasy si umývam 2-3 krát týždenne, podľa potreby, nepoužívam žehličku asi lak a vlasy, resp. raz za " uhorský " rok. Tiež ma pokožka hlavy veľmi svrbí, niekedy som sa škriabala tak veľmi, že na ďalší deň som mala také malé chrastičky. A všimla som si, že moja vlasová pokožka má taký ružový nádych, takže asi ju mám podráždenú. Lupiny nie sú mastné, pri použití bežne dostupných šampónoch proti lupinám sa môj problém vbec nevriešil. Keď som prišla s týmto problémom do lekárne, pani lekárnička mi ponúkla šampón zn. BIODERMA Nóde S, ale ani pri pravidelnom používaní nenastalo žiadne zlepšenie.
A ešte, som 5 mesiacov po pôrode, súvisí to nejako s mojím problémom?

Preto vám vopred ďakujem za vaše príspevky, tipy, triky a skúsenosti :)

??!!??

mne pomohol a dodnes ho používal šampon n.vea pure gloss, ale nejak sa vytratil z obchodu aspoň teda u nás ani v jednom hypermarkete nie je....neviem čo to

fero11111

NIZORAL JEDINA ZACHRANA POUZIVAM ROKY ROKUCE JEDINE ON JEDNA PECKA SAMPON ABSOLUTNA BOMBA IADNE BLBOSTI CO VIDIS V TELKE

nizoral jedine ... dakedy bol zadarmo na predpis toto nedavno som kupoval za 9.31:))

lilyiankaa

tak ako ti radí ni-ka, skús buď vichy, alebo ja som používala aj sebiprox ..je to malý sampónik, stojí cca 7 eur, ale pomohol ... alebo na lupiny je dobrý ešte ocot ..viem, že aj ten mi pmohol, keď som bola mladšia

ni-ka

odporucam ti vichy na suche lupiny...aj moj manzel ma taky problem,strasne ho svrbi hlava a ma suchu pokozku,vlasy samu lupinu az chrasticky...jedine co mu kedy pomohlo je vichy...stoji cca 12 eur,ale casom,az problem ustupi-uz po tretom,stvrtom umyti-potom ho staci pouzit tak raz za tyzden,pripadne kazde tretie zmyvanie...

Ninaa

Kerium DS cerveny od La Roche Posay. Kozna mi odporucila nechat napeneny posobit 5 minut a potom zmyt. Pomohlo velmi.