Strata naj. kamarátky

Príspevok v téme: Strata naj. kamarátky
Juliana305

Prišla som do Bratislavy po mnohých ranách, ktoré som od života dostala, proste som sa potrebovala spamatať a začať nový život (napriek tomu, že mám skvelú rodinu).

Našla som si kamarátku, takú akú som stále chcela a po akej som stále túžila. Super babu, ktorej som mohla povedať hocičo, s ktorou som trávila všetok svoj čas, s ktorou som preplakala slzy keď ma niečo sklamalo, prípadne ranilo, proste osobu, s ktorou som si skvele rozumela.

Po čase si našla priateľa. Od začiatku mi nesedel. Chcela som mu prísť na chuť, predsa nedám na prvý dojem a preto som súhlasila, že pôjdeme všetci spolu ako partia von. Na začiatku išlo všetko skvele, zabávali sme sa, úplne som bola z neho nadšená a no akonáhle sa kamoška začala baviť aj s inými chlapmi a so mnou, on sa urazil. Neprehovoril s nami ani slovo, až kým sa ona k nemu neozvala a začali sa hádať. Kričal po nej asi hodinu, dve vkuse, už sa to nedalo počúvať, ona plakala a triasla sa a on neprestával. Tak som mu pekne povedala, nech s tým prestane. V tej chvíli sa ten chlap nado mna postavil, takým postojom, že ma ide udrieť a začal po mne kričať. Potom sa kamarát postavil predo mna a vysvetlil mu pekne ako sa má k žene správať (samozrejme slušne).
Ona sa ma nezastala, iba vyšla von. Potom sa vrátila a nadalej sa nechala ponižovať tým, že na ňu kričal a ona plakala, a on sa na tom ešte aj smial..
A takto sa to celé skončilo. Ona je napriek tomu s ním, a ja toho chlapa nechcem už v živote vidieť. Poznal ma hodinu aj s cestou a toto si ku mne dovolil.
Keď som ju žiadala aby sme sa o tom celom porozprávali, nebola ochotná a ja som sa toho nedočkala ešte ani po troch týždnoch, a to sa s nou stretávam den čo den. Nezaujímam ju, absolútne nemá na mna čas, neozve sa. Ked som sa jej spýtala prečo zrazu pre nu ako keby ani neexistujem, odpovedala mi, že ona sa stará o svoje "státie" a kebyže som fakt jej kamoška, tak som rada, že je štastná. Ja som rada, že je štastná, ale nie na úkor toho, že na mňa zabudne a nenájde si na mna čas, ani raz do týždna na polhodinu.
Veľmi to bolí ked takto stratíte kamaráta, človeka, o ktorom ste si mysleli, že pri Vás bude stáť navždy a nedá Vás za nič. (a už duplom nie za chlapa, ktorý je obyčajný idiot). V podstate už nemám kamarátku.
Zažili ste to už? ako ste sa s tým vysporidali?

denn

ahooj Julianka tiež som stratila kamarátku koli frajerovi ktory ju podvadza da jej facku nepusta ju von ani na interne.. a moja rada? velmi ma bolelo tiez ze sa namna vykaslala ale nechaj ju tak nech spadne na hubu na dno aby pochopila ako chybne zije... jedine sam sa clovek musi spamatat ze schybil a nezije tak ako by mal.. keby jej povies svoj nazor za prve budes najhorsia a za druhe clovek sa musi sam spamatat v zivote daj vsetkemu cas a ver ze sama nato pride :) drzim palce

LMarika

Ona vôbec nie je šťastná, ale je veľmi nešťastná pri takom hovädovi a kdesi v kútiku duše to aj cíti, že je to tak, ale nechce to priznať ani pred sebou, ani pred tebou, lebo je to pravdepodone taký ten naivný typ ženy, čo hlúpo a naivne verí, že sa zlý človek zmení na dobrého, pričom ale v skutočnosti realita je taká, že zlý človek sa nikdy, ale naozaj nikdy nezmení na dobrého ale zostane raz a navždy taký, aký je a ak by sa náhodou zmenil, tak sa zmení na ešte horšieho. Ona sa len vyhovára, že má svoje veci, a podobne. Nie je to pravda. Pravda je taká, že agresívny tyran a hovädo, s ktorým žije, jej zakazuje stretávanie sa s kýmkoľvek, lebo takíto chorobní žiarlivci si vo svojej psychicky ťažko narušenej hlave predstavia hneď aj to, že ako ich ženy s kamarátkami súložia formou lesbického sexu a ako ich podvádzajú s každým človekom, ktorého čo i len na ulici pozdravili. To chúďa dievča sa musí od strachu triasť vždy, keď je s ním v meste, že či náhodou nestretne nejakého bývalého spolužiaka, s ktorým sa bude musieť na ulici pozdraviť, za čo potom vyfasuje bitky, kopance a kto vie, či nie v budúcnosti aj vraždu. Ja chápem, že si dobrý človek a snažíš sa kamarátke pomôcť, pričom jasná vec, že najväčšia pomoc, akú jej môžeš dať, je dobrá rada, aby od neho raz a navždy odišla, ale uvedom si, že kamarátka s najväčšou pravdepodobnosťou za každú sms, ktorú si jej napísala, dostane bitku a za každý zmeškaný hovor od teba tiež. S najväčšou pravdepodobnosťou sa, čo nevidieť, odhlási z FB a zmení telefónne číslo, agresívne hovädo ju bude čakávať pred budovou, v ktorej pracuje a z roboty ju voziť domov, neskôr ju prinúti prácu zanechať a zakáže jej pracovať, aby zamedzil akémukoľvek jej kontaktu s ľuďmi, aby ju mohol sám doma, v tichosti týrať a ponižovať. Možo sa jej vyhráža zabitím, ak od neho odíde, lebo takíto agresívni tyrani presne toto robievajú a ona teraz trpí. Sama si je na vide, že neodíde, lebo odchod od takého chlapa je o jej vlastnom rozhodnutí a ona to rozhodnute ešte stále neurobila, lebo takéto naivky veria, že sa chlap zmení k lepšiemu a raz si nevedia uvedomiť, že lepšie je nemať chlapa žiadneho, ako mať takého a nikto na svete ich nepresvedčí, že lepšie je byť sama ako byť týraná. Ona len nechce byť sama a bojí sa, že keby jeho nemala, zostala by už sama a žiaden by ju nechcel, lebo ten manipulátor jej presne toto nahustil do hlavy. Cieľom agresívneho manipulátora je vždy odtrhnúť manipulovanú obeť od ľudí a zabrániť jej akémukoľvek kontaktu s ľuďmi, aby už nikto na ňu nemal vplyv, len on sám, nech jej môže vymývať mozog. Keby tak policajti umiestnili v byte, kde s ním býva, skryté kamery, hneď by ho brali, kam patrí a bol by vo väzení. Lenže oni bez dôkazu neurobia nič a tým dôkazom bude asi jej mŕtvola. Keby sa nado mňa také hovädo v bare pred ľuďmi postavilo, tak by som mu povedala, že skutočný chlap a hrdina vyzve na súboj majstra sveta v kulturistike a na ženu dokáže zaútočiť iba MAKKÝŠ, PADAVKA, SRAČKA a HOVNO a povedala by som to dobre nahlas, nech všetci v bare počujú a nech sa aj obzrú a ešte by som to aj zopakovala - veľmi rýchlo by sa stiahol, lebo by sa pred ľuďmi hanbil :)

juliana305

Ahoj juliana,no ja mam trochu iny pribeh s naj kamaratku.Ale bolest je ta ista,a velmi to boli.cas zahoji snad.

demy

Stalo sa mi niečo podobné, boli sme kamošky na život a na smrť, prežili sme spolu od 12 rokov až po 20 snad všetko, no vie si to asi každý predstaviť.
Ona si v 19 našla frajera, ktorý bol totálny grazel, každý ho nenávidel, no ja som sa ešte rok snažila ho trpieť, aj ked ponižoval ju, aj všetkych naokolo.
Napokon sme boli spolu pred 2 rokmi na party, kde sa opil, treskol ma, lebo som si dovolila sa s nou baviť osamote, potom sa vyvyšoval aj nad nu, pohadali sme sa s nim do krvi...odvtedy sa s nim nebavim nerozpravam, nenavisť už ochladla, je mi ukradnuty,
viem ako sa sprava k nej, je to hrozne, rok mi pilila uši a oberala ma o energiu tym neustalym sťažovaním sa na neho, aj ked nič nikdy neurobila preto, aby to bolo inak.
Teraz to ochladlo aj smerom k nej, už sa nebavíme ani len naznakom tak, ako pred rokmi. Pozdravime sa, prehodime par slov a koniec.
Uplne rozumiem tvojim pocitom, niektore baby su nehorazne, ale nehorazne sproste husy, čo sa nechaju ponižovať. Viem, že je to teraz pre teba ťažke, ale najdes si inu kamošku lepšiu, drzim palce a plne s tebou citim.

_meno

Ahoj Juliana305

Ja som stratil uz uplne vsetkych ludi - je to akesi dozretie do slobody.
Ja osobne som sa s tym vysporiadal tym, ze som sa ludom podakoval za to co sme prezili, ospravedlnil som sa im cim som im ublizil a dal som im darcek.
(spociatku ma to intenzivne tahalo k nim - ale hned na to som si spomenul ako mi ublizuju ... toto sa mi spociatku intenzivne opakovalo, ale casom ten zvyk ustupil.
Tak ono ta to boli preto lebo ju skutocne mas rada.

Podla mna si skvela Juliana305 a naozaj velmi dobra, to ze hajis dobro aj ked si tvoja velmi dobra priatelka vybrala zlo - to je na tebe ozaj velmi silne a uvedomele :) prajem ti skore uzdravenie Juliana305 a ja si cenim takých ludi ako ty (co v boji s \\\"temnom ustupia do svetla\\\") .. Ja viem je to obrovska lutost ked si niekto vybera zlo ... aj mne je luto vsetkych mojich priatelov ktori sa rozhodli nemat rad zivot .. vela stastia Juliana305 podla mna si pocinas naozaj statocne :)

Ninusa444

Ahoj jmala som najlepsiu kamaratku, s ktorou som sa mohla porozpravat o hocicom. Mali sme rovnake zaujmy a ked sme boli spolu radi sme ich zdielali. Poznala ma tak ako nikto. Vedela moje najtajnejsie tajomstva. Jedine co nas rozdelovalo boli moje dve sestry, ktore ju z duse neznasali rovnako ako ona ich. Jedneho dna to zacalo vrzgat a vycitila som ze ma neznasa. Bolo mi hrozne...
Slubila som si, ze sa s nou prestanem bavit aby som sa nemusela trapit-vymazala som si jej cislo, vsetky nase spolocne fotky...
Ale bez nej mi bolo smutno pretoze takych super ludi ako je ona nieje vela. Skusala son jej volat ale zlozila a napisala som jej sms co sa deje ale neodpisuje...nechapem
Prosim poradte mi co mam robit :-(

Agnes998

Tvoja kamoska musi byt fakt blba ked s tym chlapom ostava po takom strasnom vystupe. Urcite to pritom nebol jediny a ak od neho este nedostala facku, tak je to len otazka kratkeho casu. Niektore zeny su hrozne blbe ze so sebou nechaju zametat, ponizovat, nechaju sa mlatit a o par rokov budu nariekat ze su tyrane. Mozes len dufat, ze tvoja kamoska sa nezaradi medzi ne a este sa spamata a vycuva z toho "vztahu". Potom sa u teba vyplace a pojde dalej. Ale dovtedy jej zial nemozes pomoct. Hladaj si zatial ine kamosky, lebo na tuto cakat nemusi byt iste ze sa aj dockas.

Čarodejka

Zažila som toto viac krát ako by som chcela a aj napriek tomu, že už prešli roky, spoznala som nových ľudí, mám nové priateľstvá bolí to presne tak isto ako v ten okamih.

Len som si povedala jedno - verím v osud a to čo sa mi stalo sa stať aj malo. Možno som urobila chybu ja, možno tí moji priatelia a možno neurobil chybu nikto a jednoducho to tak malo byť.

Ľudia prichádzajú a odchádzajú - hreje pri srdci keď ich spoznáš a neuveriteľne bolí ak ich stratíš ale každý z nich ti niečo dá. Niečo buď pozitívne alebo negatívne. Spomienky.

Nezabudneš nikdy a bolieť to bude stále ale jediné čo môžeš v tejto situácií spraviť je byť jej priateľkou aj naďalej - či už sa s tebou bude niekedy rozprávať alebo nie.

Ostaň vo svojom srdiečku taká ako predtým a povedz si, že si jej priateľka. A nič viac nepotrebuješ.

Ak príde tak jej tou priateľkou buď - ak nepríde aspoň vieš, že si sa rozhodla správne. Hľadaj nových ľudí, na svete je veľa ľudí, veľa výnimočných ľudí, ktorí by ťa aj po takomto niečom prišli objať a ospravedlnili sa ti :)

Bude lepšie ale bolieť to bude navždy.