Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

lombardo1981

Poznám jeden pár, u ktorého to začalo podobne... jednou fackou, ktorá bola považovaná za nedorozumenie. Potom chlapec sekal dobrotu, ale po svadbe sa jej začalo skutočné peklo. Našťastie sa rýchlo spamätala a odišla od neho.
A ešte jedna vec: "Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :("... síce ho nepoznám, ale toto sú slová, ktoré podľa mňa celkom výstižne osvetľujú jeho charakter.

Marek_

dominika to je naivné, neporovnateľne väčšia šanca je, že to je proste idiot... a je len otázkou času kedy zase spraví niečo

Dominika1127

ja by som skor povedala že to bol skrat..a že mu je to lúto len nemá odvahu to povedať a čaka na teba kým začneš..myslím si že to bude v pohode pokial to už viackrat neurobi

Ema1566

Ovecka, keby si prečítal moje príspevky, tak vieš, že ja som mu žiadnu facku nedala, omylom som ho udrela do úst (na facku sa to ani trochu neponášalo). Nemohol si myslieť, že to bola facka, ani náhodou, lebo sme sa rozprávali a viedli reč o bežnej téme, on veľmi dobre vedel, že som ho udrela nešťastnou náhodou a neúmyselne.
V živote som ho neudrela a nedala mu facku, pri žiadnej našej hádke, nikdy by som si to nedovolila.

Ema1566

Ovecka, ak fackáš ženy a pokladáš to za nedorozumenie, radšej sa nevyjadruj. Ja som tú situáciu popísala podrobne a nepríde mi to normálne, aby ma chlap za to fackal.

0vecka

2 bfff s tebou by som chodit nechcel. Ak chces kvoli jednej facke ktora bola pravdepodobne nedorozumenim ma zahodit cely vztah? To je strasne povrchne. Necudoval by som sa kebyze on rozprava kamaratom aka krava to je ze mu jednu vylepila on jej to vratil a ona ho vyhodila z bytu.
Kebyze sa to stane viackrat tak nepoviem.