Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

Simonella

Ema, uvidis ako sa bude spravat casom. nechaj to zatial cas, ak mu nedokazes povedat zbohom, a cakaj. urcite sa mu ty prva neozyvaj ani nic. Hraj sa teraz ty na urazenu. nech pochopi, ze nie si jeho fackovaci panak a moze si to urobit kedy chce. toto nech si pekne vypije..
inac..kolko ste spolu? este sa to nestalo?

di28

Nie nedá sa to odpustiť. Tam nejde len o tu facku, ale ak človek úprimne miluje nevie vedome a zákerne oplatiť rana za ranu. A o to viac, keď to nebolo naschvál. Ak by ťa úprimne miloval nedokázal by ti fyzicky a to akejkoľvek ublížiť, vonkoncom by ešte nečakal kým vezmeš chybu na seba a budeš ty tá čo povie prepáč. To že je inak milý, to vie skoro každý pokiaľ je všetko ako chce. Každému sa ľahko povie, aby si ho opustila pokiaľ to nepochopíš ty sama. Ver, že buď ho opustíš a raz sama pochopíš, že všetci mali pravdu a pochopíš aj prečo alebo sa skôr či neskôr budeš len trápiť.

Agnes998

Mas pravdu v tom, ze dalo by sa mu to odpustit ak by sa ospravedlnil, vsak ako stat sa moze aj to, ze ho to velmi zabolelo a ruka mu vyletela bez rozmyslu alebo co. Dobre. Ale toto? Skuste sa o tom normalne porozpravat ale neviem no

Agnes998

Akoze ty si ho nechtiac udrela, co sa proste niekedy stava pri nejakom necakanom pohybe, otoceni a pod. a on ti z pomsty za to dal facku a este sa uraza a trucuje? Ako dievca, neviem ani ja s kym to chodis, ale normalny teda rozhodne nie je!

Ema1566

Ja som mu to plánovala odpustiť v prípade, ak uvidím, či ho to naozaj mrzí. Lenže som zistila, že jemu je to jedno, že vlastne on je ten ublížený, lebo som sa mu ráno nehodila okolo krku. :( A ja mu takto nedokážem odpustiť.

Ja sa o tom nemám s kým porozprávať, zistila som, že on bol takým mojím dôverníkom a neviem si predstaviť, že kamarátke poviem - frajer mi dal facku za to, že som ho pri rozhovore omylom udrela do úst a jeho to bolelo. Však to znie úplne choro!

Som v koncoch, normálne mám pocit, akoby mi niekto umrel, lebo viem, že po tomto to už nikdy nebude také aké bolo... ak vôbec nejaké. Proste som sa s ním v duchu rozišla, ale stále sme spolu, lebo mu to nedokážem povedať a zahodiť spoločné roky.

Cindy35

to je teda hrdinstvo bit slabsieho..

ale zistujem ze dost muzom to vobec nepride cudne

ktovie ci by si to dovolili aj na o hlavu vacsieho a silnejsieho muza - odpoved je takmer urcite ze nie