Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

Maoam

no ja som uz tiez chlapa svacla, uprimne sa priznam (nie do tvare, hrudnik, rameno), je to tak, maximalne zene chyti ruky, alebo sa s nou zacne cankovat, natahovat, mnohym to robi radost a zvrhne sa to na humornu situaciu, alebo ju spacifikuje a zodvihne a pod......no a zene to tiez potom pride smiesne, ok, mozno ju capne po riti, tym to konci

ak by mna udrel partner, myslim vedome - facka a pod., odchadzam

Maoam

a fackovat zenu - ehm - sorry, ale pochopim to len v pripadoch, ako nevera (nacapal ju) a pod., aj to iba v krajnych pripadoch, muzi, ktori sa vedia kontrolovat, zvyknu akurat verbalne brucat na plnu hubu vtedy, ale partnerku neudru

Maoam

ked uz svacnut chlapa, tak do hrudnika, ramena a pod. - to im nic nespravi a vela z nich reaguje na to uplne OK, casto maju potom aj väcsi respekt pred partnerkou

facka na tvar - ok, ak si ju chlap zasluzi (nevera a pod), ok, ale na facku musi byt vazny dovod, facka je emocne ovela silnejsi a ludia ju pocituju ako silny zasah do nich, vie byt aj velmi dehonestujuca

jajejoju

Baby to je presne to co som uz niekolkokrat pisal - chalan chce sex, vie ze fungujete na city - preto prejavuje pozornost, kvety, nezne slova atd. skratka hra to na velku lasku.
Ak by ma tak udrela manzelka, tak by mi ani nenapadlo ju udriet alebo sa na nu za to hnevat - naopak, parkrat, ked som ju svojim ciernym humorom vytocil, tak na mna zautocila a mlatila ma pastami do ramena - vzdy som pockal, kym sa ukludni a ospravedlnil sa za prehananie. NIKDY by som neudrel zenu aj keby co bolo. Dievca ty od neho utekaj, on ta ma v pecku a to doslova. A ostatne baby by mali nieco podobne skusit urobit svojmu chalanovi - garantujem, ze ak vas ma naozaj skutocne velmi rad, tak vas v ziadnom pripade neudrie!

lilyiankaa

čudovala by som sa ti, keby si mu dala ešte šancu ... aj kvôli facke, ale hlavne aj kvôli tomu, že on zo seba robí urazeného a tú obeť ..

Ema1566

Hanka9, bohužiaľ, žiadna hádka tomu nepredchádzala. Bežný rozhovor. Proste neúmyselne som mu ublížila, tak mi dal facku, ja neviem...

Ja ho vážne strašne milujem, ale toto prekusnúť proste neviem. :(

hanka9

A co predchadzalo tomu, ked tebe vyletela ruka a capla si mu po ustach ?

lebo ak tomu predchadzala hadka, tak v tom pripade to on mohol brat nie ako nahodu, ale ako umysel

ak to bolo tak, bolo to treba riadne vysvetlit

ak ste sa ale nehadali a tebe pri beznom rozhovore vyletela ruka a zasiahla ho

a on reagoval HNED, t.j. bez pytania sa fackou, tak v tom pripade je chrapun a ruky prec od neho.