Dá sa toto odpustiť?

Príspevok v téme: Dá sa toto odpustiť?
Ema1566

Priateľ mi dal facku.
Nie v hádke, nie v amoku, proste mi ju dal zato, že som nešikovne a neumýselne rukou udrela jeho ústa. Podľa jeho slov teda skoro vybila zuby.
Jednoducho mi v momente priletela facka a naozaj nie hocijaká.

Nevládzem ani nad tou situáciou ďalej rozmýšľať, ráno sa zbalil a sám odišiel domov.

Teraz som zistila, po pár dňoch skoro nulovej komunikácie, že nie je ticho z toho dôvodu, žeby sa hanbil za to, čo spravil (vôbec sa mi neospravedlnil a ignoroval ma aj večer potom, aj dni nato), ale že je ON urazený na mňa, že som ho "poslala domov", čo som ani neurobila.

Nerozumiem, s kým to vlastne chodím, keď ho tá facka vlastne vôbec nemrzí a rieši len seba. :(

lilyiankaa

stačilo mi prečiťať si prvý riadok a odpoveď je nie, nedá sa to odpustiť ..... ja som človek, ktorý ani neodpúšťa, ani nezabúda (bohužiaľ?)
inak dúfam, že po čase nezistíme, že tú facku sa udiala trošku inak ... vieš bola tu jedna slečna, čo tu rozoberala facku polroka a nakoniec vysvitlo, že si ju aj zaslúžila

nhvb

Nuz podla mna je psycho.. slaba povaha.. citlivka.. urazlivka.. atd.. you get the picture,right?

da sa to odpustit, ale treba sa o tom porozporavat a NEODPUSTIT ani 1 otazku-odpoved, z tvojej strany, tj. ak nechce odpovedat, poslat ho naveky adios amigo.. alebo skor adios pussymigo...

mozno je to vychova, mozno nizke EQ/IQ a mozno len reflex, ale pochybjem, lebo reflex je obranny a nie utocny voci milovanej osobe..

ak ma do 17 rokov, tak chapem ,ak viac, tak uprimnu sustrast, lebo udriet milovanu zenu, to si neviem predstavit.. nehc mi ten zub aj vybije, KOKOS!!! ved do prdele - co mu to ukojilo, alebo znizilo bolest, ze ti dal facku?

mala by si nanho ist "zvostra" ale len ak si ochotna riskovat vas vztah.. ver mi, pokial ta skutocne miluje, uzna chybu (casom)..