Priberanie z antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie z antikoncepcie
Sufurka

Chcela by som začať užívať antikoncepciu no strašne sa bojím toho že priberiem, už teraz mam menšie problémy zo sebou a keby som pribrala, no neviem ako by to dopadlo. Mám priateľa už dlhšie, pri styku sa chránime kondómom no minule praskol a zobrala som núdzovú antiku, no aj tak mávam stres z toho či neotehotniem a preto sa pri styku ani neviem riadne uvoľniť. Chcem byť zodpovedná a najlepšia možnosť mi príde antikoncepcia, až na to priberanie. Preto by som sa chcela spýtať že či poznáte nejakú z ktorej sa nepriberá a ktorá nieje až taká drahá. Plus prečo sa vlastne o antike priberá? Ja žijem, teda snažím sa žiť zdravo, cvičím pravidelne a zelenina a ovocie sú moji oblúbenci. Neviem či sa vám z toho zvýši apetít či kvôli tým hormónom alebo zadržiavaniu vody? Keby ste mi vedeli poradiť budem strašne rada

lautida

Ja som brala prv chloe potom yadine,dienorette,belaru a pribrala som 7kil.Momentalne pol roka neberem nic a kilecka sa ma drzia.Myslim si ze antik ma vplyv na chute zeny a na metabolizmus ak neovladnes tie chute tak priberies.Nieco podobne ako ked mas kramy a mas strasnu chut na cokoladu pri brani antik su tie chute stale.Ale ked sa ovladnes nepriberies max do 3kil a to bude len zadrziavana voda v tele.Kazda mame iny metabolizmus a inak antiku znasame niekomu sadne hned prva ina skusa viac druhov.Porad sa s lekarom s kamoskami co beru a tak.

Sufurka

no čítala som si teraz o Tri-regole a vraj je vysoko hormonálna, čo ja by som chcela skôr nejakú nízko hormonálnu, nechcem do seba pchať veľa hormónov, neviem cítim sa v tom úplne stratená, a viem že aj mne môžu inak účinkovať, ale chcela by som trošku nejaké rady, čítala som si teraz o Softine, Yadine na tie najčastejšie písali že sa s nich nepriberá, máte s nimi nejaké skúsenosti?
Ďakujem moc pekne za informácie

lilyiankaa

ja som brala 3 druhy Hak a ani z jednej som nepribrala ..brala som Novynette, Lindynette a jeanine ..... ale tie stoja cca 30-40 trojbalenie ... (ja som ich užívala pred 4 a viac rokmi)

HAK

ahoj, ja som nepribrala ani kilo, mam trojfazovu antikoncepciu, tie su vraj najlepsie (najmenej skodlive)
konkretne mam Tri-regol