trinordiol a chlpy

Príspevok v téme: trinordiol a chlpy
mia

caute.Berie tu niekto trinordiol? ak ano všimli ste si nejake vedlajsie ucinky? lebo ja uz beriem 3 roky.pribrala som viac ako 10 kg. ale teraz ma trapi este vacsi problem, asi pred rokom som zacala strasne chlpatiet, na vnutornej strane a zadnej strane stehien, na bruchu, a v okoli bradaviek,uz som si vsimla mini chlpky na hrudi.fakt neviem co mam robit. tato antikoncepcia mi vyhovuje, len neviem ci chlpatiem od toho alebo od niecoho ineho.prosim poradte mi,co mam robit a hlavne ako sa ich zbavim?dakujem

barbie

ahojte...no ja som este len teraz zacala brat trinordiol a chcem sa spytat ze ci musim wynechat tych 7 dni aby som dostala menstruaciu...lebo wjem ze kamoska berie ale inu anti a ona obcas newynechawa...

alenka

Ahojte. Ja som brala TRINORDIOL 2 roky. Ja mám takéto skúsenosti - za 2 roky som pribrala 10 kg, nikdy pred tým som s priberaním nemala, pri žiadnej inej antikoncepcii, ani pri deťoch a ešte som dlho špinila, menštruácia trvala aj 8-9 dní. Ináč som ju celkom dobre znášala. Akurát po jej vysadení sa mi dosť zhoršila pleť.

saphyra

ahojte babenky! uz asi 4 roky beriem trinordiol 21 a zaregistrovala som pribytok na vahe, a nielen to, hlavne ma hnevaju nohy, mam ich niekedy opuchnute a tazke, niekedy bolia, su take ako naliate. mate alebo mali ste niekto rovnaky problem? A este chcela by som zmenit antikoncepciu tak ci by ste mi mohli nejaku odporucit.Co viete o yadine a laurine? su dobre a nepribera sa od nich?

vodnarka

veronika robia sa krvne testy - pecenove pretoze antikoncepcia dost zatazuje pecen.. pri kazdej antikoncepcii existuje riziko zvysenia hmotnosti ale nemusi sa vzdy prejavit

veronika

Dobry den.Chcela by som vediet ake vysetrenia musim absolvovat keby som chcela zacat uzivat antikoncepcne tabletky?A este by som rada vedela ci pri uzivani tabletok je riziko nadmerneho zvysenia telesnej nadvahy?Mam 17 rokov a s uzivanim tychto tabletok nemam skusenosti.Za odpoved velmi pekne dakujem.

kara

ahojte mam jednu intimnu otazku...ked si oholim moju intimnu cast tak asi za jeden den ma ,,tam,, zacne velmi skriabat co mam robit?

vodnarka

ja som ho fyzicky celkom znasala pribrala som len trochu hlavne sa mi zvacsili prsia ale co ma trapilo ze som mala po nom zmeny nalad bola som velmi citliva vsetko ma dokazalo rozplakat no strasne(

emmka

Ja som ho brala pol roka a pribrala som tiez okolo 10 kg, otras, nikdy viac. Psychicky som bola mimo 2 roky, pokial som sa dostala spat do kolaji, citala som na nete vtedy, ze to je jedna z najhorsich antikoncep.