Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ráno hlad

marhyno

ešte možno keby ste skusili poradiť čo by som mohol skusiť užívať ... lebo okrem neustálej bolesti nemám žiadne iné vedlajšie symptómy

marhyno

raňajkovať chcem každý deň, bolí ma presne pod rebrami a zle mi je asi tak že je tam už taký pocit v hrdle že to rucim zo seba vonku ale nič (ani napinanie) a je mi ťažko. A po obede je to v pohode

hanka9

A ake konkretne vysetrenia si uz absolvoval?

kolkokrat do mesiaca v skolskych dnoch ranajkujes teraz, pripadne predtym?

ked mas bolest po najedeni, resp. je ti zle, kde ta boli, ako sa prejavuju priznaky?

hanka9

aham tak ty si sikovny, sory. Tak ked sa naranajkujes, nepi s tym, resp. tesne za tym, ale az hodinu-dve po najedeni.

skus to vyskusat.

ak problemy pretrvavaju, treba ist na vysetrenie, nech ti pozrie kamerou zaludok, dvanastnik a tak...

hanka9

Inac takto. Rano zhruba do osmej-deviatej hodiny sa organizmus samovolne cisti

a nemal by byt vyrusovany privalom novej prace (mam na mysli jedenie a nasledne travenie).

cize nic sa nedeje, ked ty budes ranajkovat o 9 hodine atd.

najpodstatnejsie po ranajsom vstani je pravidelna stolica !!! a nie ranjkovanie

po vstani je lepsie vypit pohar nie studenej vody, ako hned ranajkovat

marhyno

ee nie je to o tom pretože ja vstávam zásadne hodinu a pol pred začiatkom školy - 15 minut sprcha potom sa idem najesť taku polhodinku este vysedkavam pred pc v pohodičke už pripraveny a potom idem no v takom autobuse mi začne byť ajtak zle

hanka9

Ono dobre by bolo chodit prv spavat, ale najme prv rano vstavat. Dajme tomu o hodinu skor vstavat, ako vstavat.

po zaciatocnych mrzutostiach z vcasneho vstavania by po case prislo k naprave nielen tvojho zaludka, ale aj tvojeje pohody

co znamena, ze by si nemal rano stresy, nahanacky, ale v pohode a pomaly by si sa naranajkoval a ranajky naplno vychutnal

nie je to vsetko v tom ??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ráno hlad - Fórum - ZDRAVIE.sk