Make-up, ktorý sa neotláča

Príspevok v téme: Make-up, ktorý sa neotláča
CathyS

prosim, ak vôbec taký make-up existuje, viete mi poradiť hocijaký, ktorý sa neotláča? To otláčanie lezie na enrvy aj mne, aj priateľovi, vždy mu zašpiním tričká, pritom vôbec sa nemachlím, dávam si tenučkú vrstvu, ale otlačí sa, ako keby som tam toho mala tonu, už som zúfalá..Ďakujem za akúkoľvek radu! okrem takej, že mám prestať make-up používať, vďaka.

darinka76

Ja mam dobru skusenost s www.annemarieborlind.sk... Ten je super, pretoze sa pleti prisposobi... Dlho vydrzi a zaroven aj plet dobre hydratuje... Je prijemny... Ked som namalovana ani necitim, ze ho na sebe mam...

danielocka

Ja mám šikovný make up Lancôme Teint Idole Ultra Wear z notina a ten sa určite neotláča a rozhodne vydrží celý deň a keď potrebujem, tak aj večer zvláda

mia20

zbehni do FAN parfumerie tam ti kocky poradia. ja pouzivam MF Mirracle Touch super sa nanasa, zjednoti plet a vydrzi cely den. ta kvalita sa neda porovnat s inymi znackami typu dermacol, rimmel to su shity

araja

Zamier namiesto do drogérie do parfumérie a tam kúp kvalitný make-up od lancome, esteé lauder, yves saint laurent…. a nebude sa otierať. treba potom tiež použiť kvalitný púder. make-up z drogérie typu rimmel, dermacol a podobne sú len zafarbené mastné krémy…. ja používam od esteé lauder double wear a double wear light a sú na nezaplatenie

katuška...

taký čo sa neotláča NEEXISTUJE ! však to je farba na tvári...aj ja mám vždy špinavé blúzky, roláky, šále...a za 20 rokov, čo makeup používam som toho vyskušala množstvo druhov...všetko sú to reklamné triky