Pozera po druhych

Príspevok v téme: Pozera po druhych
kallka

Moj priatel sa strasne pozera po druhych zenach ked ide nejaka okolo prestane rozpravat a pozera sa ked nieco robi prestane pracovat a pozera strasne mi to ublizuje uz som sa s nim aj o tom rozpravala snazila som sa brat to tak ze je to normalne ale proste to nedokazem strasne mi to ublizuje ani neviem preco uz neviem co s tym mam robit

kallka

agnes998
on tvrdi ze nerobi nic zle ze by ma nikdy nepodviedol a ze si to vsetko iba vymyslam no ale ja si to nevymyslam ja to vidim

Agnes998

ako dlho ste spolu? v inych veciach ti vychadza v ustrety, da sa s nim dohodnut, berie na teba ohlady alebo si presadzuje vzdy len svoje? lebo nechce sa mi verit ze ked ti odmieta splnit takuto zakladnu vec ze mu zalezi na tom, aby si bola stastna

soft

kallka akoby som pocula svojho.

Akurat ze mne on toto nerobi ze pozera po druhych ako mozno pozera ale nie tak aby som za nim behala laska utri si slinku -_- :-D

Ale zase ja som taka ze zapnem videoklip nejaky a je tam fajny chlap tak si pozriem ze och jaky fajny :D ale spolocne sa zasmejeme :D -_- :D
A zase on potom mi povie aj ja sa mam tak pozerat videa ? :D

kallka

co ma pri nom drzi
ja mam na celom svete uz iba jeho ked mam problem podrzi ma ked som chora stara sa o mna ked mam nieco pokazene opravi to ked nestiham varit navari ide so mnou aj nakupovat bez reci
len tato jedna vec ktoru neviem prehryzt

soft

Kallka

Ako neviem co mas za priatela ale tak nieje to od neho pekne. Ako dobre jedna vec je sa pozriet a druha vec je kukat ako totalny idiot.

Všetci tu riešia bože to je normlane pretoze sa chlapi obhajuju pretoze oni mozu vsetko. SOm zvedava kebyze ste vychrtli a poroti vam ide chlap fajny nabyty a zena by len kukla to by uz zase bolo o niečom inom však ? To ide len oto aky je chlap charakter.

Kallka skus to aj ty tak riesit pojde chlap nejaky okolo a sa rozplyvaj nad nim hned zistis ci je taky ze mu to nevadi :-)

Sorona

Ty si mu ublížila, ale to, že on takýmto správaním ubližuje Tebe, to ho zrejme nezaujíma, nechce sa s Tebou o tom, čo ťa trápi ani porozprávať a nájsť vhodné riešenie. Komunikácia je vo vzťahu veľmi dôležitá. Nuž, čudujem sa Ti, že si ešte s ním..čo ťa pri ňom drží?

kallka

najhorsie je ze sa s nim o tom neda ani porozpravat normalne chcem to nejako vyriesit no vzdy ked nahodim tuto temu tak sa strasne naserie ze mu neverim a ze ako som mu ublizila strasne ked som mu toto povedala
preto som sa snazila vyriesit si to radsej nejako sama so sebou ale nejde to :(

Sorona

Ahoj Kallka. Myslím, že rozchod by bol v tomto prípade najlepšie riešenie. Vidíš predsa, ako veľmi ti to ubližuje, píšeš, že si sa pokúšala brať to normálne, ale nedokážeš to. A ja sa ti popravde vôbec nečudujem. Ak je pravda to čo píšeš, tak správanie tvojho partnera je naozaj neprimerané, pozrieť sa na peknú ženu, alebo muža, na tom nevidím nič zlé, ale robiť to takýmto okatým spôsobom, dokonca uplne prestať vnímať okolitý svet, aj Teba..no verím Ti , že sa musíš cítiť pri takomto mužovi velmi trápne, ponižuje ťa to a ubližuje ti to. Snažila si sa s ním o tom hovoriť a vidíš, nič sa nezmenilo, robí to aj nadalej, je proste taký a ťažko sa zmení. Takže neobviňuj seba, nenamýšlaj si, že nebodaj Ty si tá divná,ked ti to vadí, pretože verím tomu, že každej žene by vadilo, keby jej partner takto trápne a nápadne očumoval iné ženy v jej prítomnosti. Neboj, ak sa s ním rozídeš, chvílu to bude bolieť, ale potom sa ti ulaví a budeš rada, že si sa zbavila takéhoto chlapa a možno sa ani nenazdáš a stretneš niekoho kto bude stáť za to.

kallka

strasne ma to uz vsetko vycerpava dokonca som uz aj navrhla rozchod uz ma nebavi stale na nieco striehnut a potom byt ublizena
neviem co mam robit so sebou