Pozera po druhych

Príspevok v téme: Pozera po druhych
kallka

Moj priatel sa strasne pozera po druhych zenach ked ide nejaka okolo prestane rozpravat a pozera sa ked nieco robi prestane pracovat a pozera strasne mi to ublizuje uz som sa s nim aj o tom rozpravala snazila som sa brat to tak ze je to normalne ale proste to nedokazem strasne mi to ublizuje ani neviem preco uz neviem co s tym mam robit

kallka

ja sa pozriem ale necumim ani sa neobzeram ani neprestanem chodit ci jest ak jem ja nechcem aby chodil so zalepenymi ocami ale toto je na mna moc no

anka89

ALLKA nehnevaj sa na mna no a co ked sa pozera ty sa nepozres po nejakom chlapovi alebo zene ja byt nim tak nechcem taku ziarlivku ako si ty ludia pozeraju po sebe je to normalne porozmyslaj o tom

izotop

Je mozne, ze nie si moc pekna a preto pozera o druhych. Ty mas asi ine kvality a tak je s tebou. Mne keby priatelka hovorila kam sa mozem pozerat a kam nie a ci jej to vadi, alebo nevadi tak by sla kade lahsie. Nie si jedina na svete tak sa uvedom.

TinaM

My mame dohodu, ako v muzeu: pozerat, nechytat! Ale je pravda, ze za 2 a pol roka som si vsimla, ze sa priatel na nejaku pozrel mozno 5x. Nech sa pozera, ak si to ja nevsimnem, je to ok. Lenze ked si mu povedala, ze ti to vadi a on nic...tak prepac, ale je to na ho*no chlap.

trebajko

Prezrad mi prosim ta, ako moze chalan presvedcit babu, ze pozeranie po inych je normalne? Pises totiz, ze si sa to snazila brat tak, ze je to normalne - ako vobec mozes takto rozmyslat? Mne by manzelka okamzite urobila taku scenu, ze by som lutoval den, kedy som sa narodil. Ked pozriet, tak len velmi nebadane, tak, aby to nezbadala a aby jej to neublizovalo.
A este aky je tvoj vyzor? Si skareda alebo preco ti to takto robi?

karkula26

aj moj bol taky isty ked sme spolu pred 8r zacali chodit,mal 24 a cumel na vsetky okolo.ja som to nejak neriesila,ved nech cumi.teraz ma 32.vyrastol z toho:) teraz skor ja cumim po chlapoch:DDD ublizuje ti to,lebo to beries akoze ine sa mu pacia viac,tak to ale nie je,neboj sa..je zvedavy,ake pekne zeny po svete este chodia:)