Nadmerné vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Nadmerné vypadávanie vlasov
Sandra06041992

Dobrý den prajem. Chcela by som sa spýtať či mi vie niekto poradit ohladom vypadavania vlasov. Brala som rozne tabletky od zinku po panthenol. Nepomáhalo nič išla som ku kožnej dala mi alpicort a methyonin. Po dobrati mi prestali ale po asi pol roku opet. Tak som už navštivila endikrinologiu či nebude problém zo štítnou žlazou. Výsledky ukázali že aj z toho pohladu je všetko v poriadku. Vie mi niekto niečo poradit. Už neviem co mám robi. Pri umývani vlasov sa až zlaknem ked pozriem do vani kolko mi vypadali vlasy. Dakujem vopred :-)

o.m.g♥♡♥

Ja musim hladat pumpink oil a do rakuska nemam sancu ist ja zijem veeelmi daleko ale dakujem pojdem sa zajtra informovat dik

atanerka77

V tescu neviem ci ho najdes,ja som ho videla v kauflande ale iba 250 ml a stal viac ako ten moj pol litrovy.v lekarnach ho mavaju raz som mala 200 ml ale nebol dobry.najlepsie bude ak nemas moznost ist do rakuska, tak ho objednat cez net, pol litrovy,100%-ny,kockata flasa s obrazkom tekvice. Kurbiskenöil.

atanerka77

Mne pomohol,je vyborny aj chutovo.ja ho kupujem v rakusku tam je omnoho lacnejsi 100%-ny a pol litrovy,dostat ho aj u nas v lekarnach,videla som v kauflande alebo cez internet

o.m.g♥♡♥

Tekvicovy je aj olej aj sampon aj maska na vlasy
Ten olej na vlasy je naozaj dobry pomaha proti vypadavaniu vlasov ak ano zajtra si ho kupim :)
Tak co baby pomaha?