Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co vam najviac vadi na nevere?

Príspevok v téme: Co vam najviac vadi na nevere?
jajejo

Zeny chcem sa vas opytat, co vam najviac vadi na nevere?
Ci ten samotny akt, ze ho chlap strci do inej alebo obava, ze sa do nej zamiluje a opusti vas alebo strach z pohlavnej choroby alebo ze ta druha bude lepsia v posteli ako vy?
Preco sa to neda brat napr. tak ako ked niekto ide na masaz?
Preco vam to tak velmi ublizi?
Vysvetlite mi to prosim, dajte nahliadnut do vasho myslenia.

xxy

a co by malo zenu viest k tomu, aby s takym chlapom ostala, co rad zasuva do inych? cim je potom ten dany chlap vynimocny? no asi ze nicim a teda je nezaujimavy. plus ja osobne netuzim od niekoho chytit nejaku pliagu, takze kurevnikov obchadzam vo velkom.

RNG

Nuz v tejto teme redukujete vstah a neveru na cisto sex, co je samozrejme velmi plytke ponimanie pevnosti vzajomneho vstahu.
Nevera zacina vtedy, ked clovek prestane povazovat partnera za jedineho doleziteho pre svoj zivot. Tj ked v duchu prestane dodrzovat slub, co dal pri uzavreti zvazku, ze mu partner bude nadovsetko v zivote.
Ale dnes, v case ked moralita upada na ukor zdoraznovanej individuality, kde ludia idu do zvazkov ciste pre to, ze sa im to momentalne hodi a ocakavaju od partnera rozne vyhody a nemaju snahu nezistne do vstahu prispievat maximum, co mozu, takze sa netreba divit, ze take zvazky sa musia po case rozpadnut

jedulka

Laara>
kafik: "Vernosť je vlastne istý druh sebectva (tento človek je iba môj), neschopnosti oceniť a vážiť si samého seba (tak potrebujem partnera aby mi ukazoval a potvrdzoval moju cenu) a strachu (že niekto by mohol byť lepší partner pre toho koho milujem ako ja)"
V těchto slovech je řečeno vše!

PoPo-hriesna

Super ,tak to ma byt ... nech si mysli kazdy co chce ,toto je ten spravny pristup ,ako nebyt frustrovany ..... :)))

xbtg

ze mate naladu jebat sa s ludmi ako zakaldatel, nech si picha aj do hniezda pneho srsnov, mat ho v pici hlbsie ako ma on kratky penis.. a nestracat cas, vonku je krasne a je piatok..

MultiLevel

suhlasim s Laarou :)
Vernost je nieco, co chcem sama dat tomu druhemu, nie je to nic, co je samozrejme a co ma priputava k tomu cloveku. Je to nieco, co sa rozhodnem slobodne dat, nevidim v tom ziadne sebectvo, ani tuzbu vlastnit. Samozrejme, mas pravdu v tom, ze existuje velke mnozstvo ludi, co si vztah vykladaju prave tak ako opisujes - ze byt vo vztahu znamena toho druheho vlastnit a ze vernost je samozrejma. Ale to je uz o nicom inom, a taky clovek by sa mal nad sebou zamysliet. Ziadneho cloveka nemozno vlastnit a ani chciet, aby bol "iba moj". Ak sa pre to niekto rozhodne, je to jeho slobodna volba, ale prinutit k tomu nemozme nikoho :)

Sharon85

Ahoj, necitala som prispevky podo mnou, tak neviem ci sa nebudem aj opakovat. Osobne som neveru nezazila, teda aspon neviem o tom, ze by ma priatel podviedol :D Ale ak by sa to stalo, tak by mi asi najviac ublizilo, ze tuzil po inej a nebola som to ja. Ze ju proste chcel, pacila sa mu, tak sialene ho pritahovala, ze neodolal a vyspal sa s nou. A s tym by som ja dalej nedokazala zit, u mna by jednoznacne neslo dat vztah po nevere opät dokopy. Aj keby som tomu dala sancu, stale by som mala v hlave len to, ze tuzil po inej, neviem ci ma dobre chapes ako to myslim, ale nbajviac by ma asi ranilo toto. A to, ze sa dotykal inej a sexoval s nou a potom by chcel so mnou, tak fuj, to by bola dalsia kapitola. Kbyd som mu nebola dost dobra na to, aby sa vedel ovladnut, tak by si pri nej aj mohol zostat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co vam najviac vadi na nevere? - Fórum - ZDRAVIE.sk