Co vam najviac vadi na nevere?

Príspevok v téme: Co vam najviac vadi na nevere?
jajejo

Zeny chcem sa vas opytat, co vam najviac vadi na nevere?
Ci ten samotny akt, ze ho chlap strci do inej alebo obava, ze sa do nej zamiluje a opusti vas alebo strach z pohlavnej choroby alebo ze ta druha bude lepsia v posteli ako vy?
Preco sa to neda brat napr. tak ako ked niekto ide na masaz?
Preco vam to tak velmi ublizi?
Vysvetlite mi to prosim, dajte nahliadnut do vasho myslenia.

Agnes998

A ako si vlastne predstavujes vase fungovanie v trojuholniku, tu svoju milenku si chces k vam domov nastahovat aby ti bola poruke hned ako sa zobudis, pojde s tebou do roboty aby ti bola k dispozicii pocas obedovej pauzy a vecer s tebou zas pojde domov a budes si to s nou rozdavat v spalni zatialco priatelka bude vedla pozerat telku? A ked pojdete s priatelkou cez vikend na vylet, vezmes aj milenku a ked to na teba pride, pojdes s nou za stromcek, vysemenis sa do nej a potom sa spokojny vratis za priatelkou? Lebo neviem ako inak chces stihnut sexovat s jednou zenou 3x denne.

Laara

kafik: "Vernosť je vlastne istý druh sebectva (tento človek je iba môj), neschopnosti oceniť a vážiť si samého seba (tak potrebujem partnera aby mi ukazoval a potvrdzoval moju cenu) a strachu (že niekto by mohol byť lepší partner pre toho koho milujem ako ja)"

absolutny nesuhlas..vernost je pre mna DOBROVOLNE oddanie sa, ci uz telesne alebo dusevne jednej a tej istej osobe, ktoru MILUJEM s jeho pozitivnymi/negativnymi strankami bezhranicnym a nepodmienenym sposobom! je prejavom hlbokej ucty k niekomu, kto moje dni robi stastnymi..

kafik, to nevera je prejavom sebeckosti, malosti, slabosstva, pocitu menejcennosti a egoizmu na entu..ked sexualne pudy, ktore niektori jedinci nevedia drzat na uzde ako take zvierata, su povysene nad hodnoty ako je laska, ucta k milovanemu partnerovi a rodine..

sorry, ale tvoj prispevok totalne mimo moje chapanie..

kafe

Budem sa opakovať, lebo som to na zdraví písala už niekoľkokrát.
Poznám manželský pár, ktorí sexu nepripisuje až takú dôležitosť a majú milencov/milenky. Vychovali 3 deti, už majú aj vnučku a fungujú v manželstve ďalej. Venujú sa manželskému vzťahu a majú svojich priateľov/priateľky. Tak ako ide niekto na pivo, či na kávičku, tak sa stretávajú so svojimi sex priateľmi aj oni - a nie výlučne len na sex, niekedy si fakt dajú len tú kávu. Nepotrebujú vlastniť jeden druhého a láska pre nich znamená niečo iné ako len vernosť. Pričom tá promiskuita nie je o tom, že skáču do postele s kde kým, zvádzajú hocikoho na každom kroku a majú stovky skalpov, ALE ak sa s niekym poznajú, rozumejú si a sympatie sú vzájomné.. prečo by nemohli aj sexovať?

Mne osobne nevera vadí, pretože ja nemám potrebu zdieľať svoj život a intímnu blízkosť s viacerými chlapmi. Stačí mi jeden partner a chcela by som chlapa s rovnakým zmýšľaním/potrebou. Či by som dokázala tolerovať milenky.. neviem. Asi by mi vadila možnosť nakazenia pohl. chorobami.

Takže jajejo, existujé páry, ktoré to berú presne tak, ako si napísal. Ale tiež som počula o jednom (neboli manželia), ktorým takýto vzťah stroskotal. Do dievčaťa sa milenec zaľúbil a chcel ju len pre seba.
Vernosť je vlastne istý druh sebectva (tento človek je iba môj), neschopnosti oceniť a vážiť si samého seba (tak potrebujem partnera aby mi ukazoval a potvrdzoval moju cenu) a strachu (že niekto by mohol byť lepší partner pre toho koho milujem ako ja). A je fajn, ak sa nájdu ľudia s rovnakými potrebami. Lebo takého uvoľneného vzťahu obyčajní ľudia nie sú schopní, nie su dosť silní.

LILIII |{}|

Netolerovat neveru nas naucila nasa kulktura ,nasa spolocnost a v prvom rade nasa hrdost ...... priroda si vsak stale mele svoje a i my obcas podlahneme ,lebo ludskou prirodzenostou je i tuzba .
---
A co mne vadi na nevere ?
V prvom rade vsetko co si napisal ,lebo medzi moje vlastnosti patrí i HRDOST
Ale na druhej strane som dost velka pozitkarka ,teda obcas ma ovladne TUZBA a ta nema daleko od .....
---
A pytas sa preco nam nevera tak hrozne ublizuje ?
Dovodom je pokora ,uvedomenie si vlastnej nedokonalosti ,lebo ja ako zena chcem byt pre svojho partnera ,svoju lasku dokonala a ......
Asi dnes vladnu svetu vlastnosti ako je hrdost ,tuzba , pycha len nie pokora ta nam sposobuje depky ,pocit menejcenosti a ine psych. prob. ,ze jo ?

Het'i einde van del !

MultiLevel

jajejo, takze o tomto to je? Ze ty "milujes" priatelku, ale chces viac sexu ako ona? :D hmmm...zvlastne. Bude to zniet divne, ale ja by som nedokazala milovat, kebyze nie su vsetky zlozky vztahu v sulade v rovnovahe a keby sme mali na ne rozdielne nazory. Mnohi budu tvrdit, ze dokonalost neexistuje a ja suhlasim. Ale existuje kompromis, snaha riesit veci z oboch stran. Na to, aby si bol stastny potrebujes viac sexu a preto chces dalsiu zensku? Nuz, ak s tym tvoja holka nesuhlasi, tak sa zbal a odid od nej. Najdi si bud kratkodobe vztahy, alebo taku, ktora to bude chciet trikrat za den. Alebo to s priatelkou vyrieste k spokojnosti oboch....Ale tahat tretieho cloveka do vztahu je, hmm, ako by som to napisala...nelogicke? :D Ved ked zensku milujes, tak riesis problemy a nie pred nimi utekas. Bud ju nechaj tak a sexuj od rana do vecera, alebo nieco urob preto, aby ste sa zosuladili...

M8cr6

tebe by nevadilo, kebyže máš ženu čo ju lúbiš a ona si zájde sem tam za iným milencom? ak nie, tak potom dobre, určite sa tákaá nájde. ja nerobím to, čo nechcem aby bolo robené mne.

Dadula56

2 Ovecka: Preco by nebolo co chapat alebo nechapat?Degradujes ine nazory na neveru ako tvoje tym, ze je to kulturny fenomen. Vela kulturnych fenomenov ma logicke a prakticke zaklady. Cize kulturny fenomen nie je nutne zlo. To ako clovek vnima neveru moze byt pokojne naucene z inych vplyvov. Stale to vsak zostava pocitmi cloveka, ktore jednoducho prec nepojdu.
Nerozumiem preco vzdy tak utocne vystupujes pri tychto temach. Je to snad o tom akeho partnera si najdeme. Hladaj partnerku, ktora ti v tomto vyhovuje.

Deria

Myslim, ze kazdej podvedenej zene chodia po rozume vsetky tie predstavy, ktore menujes. Ale asi najnebezpecnejsie je, ked sa chlap do tej druhej zamiluje. Vtedy je koniec. Inac sa da v pripadne vztah zachranit, odpustit, no dusevna nevera je najhorsia.

Lulu2011

rozumna zena si najde chlapa, ktorý jej nebude ublizovat, pri sialenej uprimnosti, ze chce sex 3 x denne s inou, by ho poslala kade lahsie, na svete je kooopec romantickych muzov, tuziacich po laskyplnom vztahu s roznymi zaujmami, pracujucich atd. ktorí nemyslia cely den na to, ze potrebuju 3 x zasunut, takze nejake ustupky, ze ok drahy, bez za milenkou nie su na mieste, neverim, ze taky chlap by mohol mat nejake extra kvality, pre ktore by toto bolo tolerovane, kazda jedna pripadna kvalita by sa tym uplne udupala do neznama