Co vam najviac vadi na nevere?

Príspevok v téme: Co vam najviac vadi na nevere?
jajejo

Zeny chcem sa vas opytat, co vam najviac vadi na nevere?
Ci ten samotny akt, ze ho chlap strci do inej alebo obava, ze sa do nej zamiluje a opusti vas alebo strach z pohlavnej choroby alebo ze ta druha bude lepsia v posteli ako vy?
Preco sa to neda brat napr. tak ako ked niekto ide na masaz?
Preco vam to tak velmi ublizi?
Vysvetlite mi to prosim, dajte nahliadnut do vasho myslenia.

silvinka!

Pokial som bola slobodna akosi to slo jedno z druhym.tym myslim ze zo zabavou aj sex.cize ci uz z mojej alebo partnerovej strany tam bola nevera akceptovana.myslim ze si mlady chlapec,preto to este nechapes.s vekom sa to zmenilo.zmenilo sa zmyslanie,priority.samozrejme ani jeden chlapec z minulosti nie je mojim manzelom.mam muza,za ktoreho dam ruku do ohna,ze mi neverny nebude.ako to viem?je to o vychove a priorite.mame akekolvek hadky,problemy,ale neriesime to neverou.om mal byvalu,ktora ho podviedla dva krat.raz odpustil potom nie.ak by som mu to urobila ja,tak ho to uplne odrovna.ide o doveru,slub a lasku.ak by to urobil on mne v ziadnom pripade neodpustim.aj ked mame deti.ako by som to brala???ako zradu,uplnu neuctu ku mne a k nasej laske a hlavne rodine.ale co najhorsie nedokazala by som to odpustit len pre jedno...ze sa bozkaval,dotykal a miloval z inou a potom by sa tymi perami a rukami dotykal mna???to by som nezniesla a on to vie

takzetak

jajejo ja len reagujem na tvoj prispevok na prvej strane kde hovoris, ze sex je sex a laska je laska, ze su to dve odlisne veci. Tak poviem ti na to len jedno. Ten, kto niekoho skutocne miluje, nikdy ho nevyuzije na pudovy sex, resp. svoju sebeckost alebo nazvy to ako len chces. Skratka ho tak neponizi, ten, kto ma rad. Lebo sex moze byt to najnizsie a najvyssie zaroven a niekedy je to velmi tazko rozlisit aj medzi dvoma ludmi ktory ho spolu maju.

MultiLevel

jajejo, ty mas daky problem so svojou holkou, alebo ti len tak z nudy napadlo sa nieco taketo opytat?
Mozno si to tu spominal, mne sa vsak nechce citat celu diskusiu, preto sa pytam....Podla mna ak mas problem s priatelkou, tak jej smeruj tieto otazky. Kazda sme ina a kazda ti odpovie podla seba....
Ale vsimla som si tu, pisal si, ze napriklad co robit ak je problem, ze jeden chce viac sexovat a druhy menej....Nuz, porozpravat sa a najst kompromis, aby to vyhovovalo obom. A ked to nejde, tak sa rozist. Lebo ak to nejde a clovek si radsej zvoli neveru, tak ci tak sa problem nevyriesi. Len sa bude ublizovat druhej strane...A naco byt spolu, ak to neklape? A nielen v sexe, ale vseobecne? Ano, najprv treba hladat riesenie, ale ked sa casom tak ci tak nic nezmeni, tak je rozchod najlogickejsie riesenie.....

prezyvko

niektoré zvieratá sú striktne monogamné a s partnerom sú do konca života. a nemyslím že sa to naučili z telky alebo literatúry. prečo by nemohol byť aj človek monogamný?
dajte sem 1 dobrý argument, ktorý sa nedá vyvrátiť.
kultúra-nekultúra, ak bych mal frajerku, tak bych ju určite nechcel "zdieľať" s niekým iným, alebo mať inú ako tú svoju.

0vecka

2 Dadula56 nevera je len kulturny fenomen. Je to nieco co nas naucili rodicia filmy literatura, naucili nas ze je to zle asi tak ako je zle ked niekomu povies nieco skarede. takze tu nieje moc co chapat alebo nechapat. Mozes tu vypisovat teorie ake xces ale faktom je ze je prirodzene ze clovek a najme chlap hlada viacero sexualnych partnerov. Otazne je ci sa to oplati kvoli sexualne prenosnym chorobam ale zda sa ze cim dalej tym su tieto choroby menej nebezpecne.

Dadula56

Vies, to je taka vec, ze bud jej rozumies hned alebo ju nepochopis nikdy. Preto je zbytocne ti davat nahliadnut do myslenia, pretoze na kazde mas uz vopred pripraveny protinazor. Takze si navzajom nechame nazory a pojdeme si podla toho hladat aj partnerov. Uz to, ze to prirovnavas k masazi...no zaujimave.

wcmisa

to winki: To záleží od človeka. Tak ako je niekto workoholik, alkoholik alebo neviem čo ešte, tak je aj človek závislý na sexe.

Tak prečo v otázke sexu je to potom tak ošemetné ? podla mňa je to len dogma z minulosti, všetko ostatné sa toleruje aj ten chlast, chlastajú ženské, chlastajú muži a stále sú spolu, ticho to tolerujú, ale pri sexe už by bol oheň na streche.

winki

To záleží od človeka. Tak ako je niekto workoholik, alkoholik alebo neviem čo ešte, tak je aj človek závislý na sexe.