Co vam najviac vadi na nevere?

Príspevok v téme: Co vam najviac vadi na nevere?
jajejo

Zeny chcem sa vas opytat, co vam najviac vadi na nevere?
Ci ten samotny akt, ze ho chlap strci do inej alebo obava, ze sa do nej zamiluje a opusti vas alebo strach z pohlavnej choroby alebo ze ta druha bude lepsia v posteli ako vy?
Preco sa to neda brat napr. tak ako ked niekto ide na masaz?
Preco vam to tak velmi ublizi?
Vysvetlite mi to prosim, dajte nahliadnut do vasho myslenia.

Žužova

Winki no ked má každý z nich potrebu sexovat s inými kvoli ukojeniu svojich potrieb tak podla mna sa teda vobec nenašli... nerozumiem načo su vlastne spolu ked nevedia uspokojit potreby jeden druhému navzájom? ved o tom je laska alebo len ja rozmýšlam tak divno ??

MultiLevel

nevera by znamenala koniec lasky medzi nami, preto by ma velmi stvalo, ak by mi o tom dopredu nepovedal. Nie o tom, ze chce podviest,ale ze uz nemiluje. Naco pri probleme podvadzat? nie je jednoduchsie a logicke sa najprv rozist ked vieme ze problem sa neda riesit?

Agnes998

jajejo: mna si sa sice nepytal ale poviem ti svoj nazor, ak by mi toto chlap povedal ze to potrebuje 3x denne a chce si na to najst inu zenu tak vymenim chlapa a najdem si takeho, ktoremu to staci obden

jajejo

winki, mne moja plne vyhovuje, len by som ju chcel pochopit ako v tomto rozmysla, aby som nechtiac neurobil nejaku debilinu.
Inak to fakt myslis vazne, ze by si to dokazala takto tolerovat svojmu priatelovi?

winki

Ty musíš nájsť partnerku, ktorá ti bude vyhovovať a nie brať to tak, že muži sú muži a ženy to cítia inak. Je možné nájsť ženu, ktorá ťa pochopí, len treba hladať a nenútiť tú, ktorá to nedokáže stráviť.

winki

Záležala by to od toho, čo mi ponúkne on na revanš. Napríklad ak on odo mňa otvorene požaduje toto, ale na druhej strane by on mne zakazoval nejaké veci, ktoré potrebujem ja tak nie.

Ak by to povedal úprimne a vedeli by sme dohodnúť na kompromisoch, tak možno aj hej. Neviem neriešila som takúto situáciu. Ale každopádne toto bude tolerovať, len osoba s veľkým sebavedomím a nadhľadom.

Jasné, že každý máme iné potreby, je dôležité nájsť partnera pre život, ktorý bude vedieť a tolerovať naše klady a zápory. Celý vzťah by mal byť založený na dôvere a komunikácií, ktorá je úprimná a otvorená.