Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktné šošovky - kvalita/cena

Príspevok v téme: Kontaktné šošovky - kvalita/cena
26matulienka

dobrý deň,
začínam s používaním kontaktných šošoviek. Očný lekár mi dal na skúšku Acuvue Oasys, tie sú však len dvojtýždňové a uprednostnila by som mesačné. Aké máte vyskúšané a ktoré vám najviac vyhovujú? Ja, ako začiatočník, rozmýšľam nad staršími - Soflens 59, tie sú vraj hrubšie a tým pádom sa s nimi ľahšie manipuluje. Neprekážajú však v oku? Budem vďačná ak sa podelíte o vaše skúsenosti, so spomenutými, aj s inými značkami. Ďakujem

Daduskaaaa

ahoj ja mám tiež acuvue Oasys, ale dňové a sú úplne v pohode ... mám ich asi rok a nemala som s nimi žiadny porblém.. a presne nie je všetko o cene ak kupuješ v lekárni tak si daj pozor kde .. pretože ja som ich v jednej optike kúpila za 48 eur jeden balíček a potom som šla do tesco optik a tam ich teraz kupujem za 21.. čo je pekný rozdiel =)

ni-ka

purevision-su to mesacne a obsahuju vela vody a prepustaju vela vzduchu,lebo to su tie 30 dnovky co mozes mat v oku nepretrzite aj v noci...ja ich na noc sice vyberam ale su najlepsie co som za tych 18 rokov nosila:)

lautida

Este tie hrubsie soflens59 nekupuj urcite ,dost rezu oko.moja mama ich mala a nemohla pouzivat,slzela,bolelo ju a skrabalo v oku.

korkova

Ja pouzivam Acuvue Oasys kvoli prepustnusti vzduchu. Skus si porovnat aj tieto parametre.
Nie je vsetko len o cene.

Nela41

No na celý deň určite nie, hrubé šošovky = zlé šošovky... manipulovať sa s tenkými naučíš neboj sa. Oko potrebuje v prvom rade "dýchať". Čím tenšia šošovka tým lepšie

marhyno

www.vasesosovky.sk osobne používam tieto ... kupujem si ich na rok a nosím ich od rána do večera (výnimočne aj v noci) žiadne škrabanie ani podráždenie oka nemám sú proste super odporúčam :)

Hrac

ja pouzivam soflens 59, super za 11E na 3-4 mesiace :-) ale pouzivam ich len na von do mesta atd. ziadne poldnove a dlhsie nosenie, tak neviem ci je v nich zly pocit, na tych par hodin denne su ale super :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktné šošovky - kvalita/cena - Fórum - ZDRAVIE.sk