Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistím či ma chce?

LILIII

elex .... city sa od sexu nie vzdy daju oddelit ,takze aj ten tvoj je sexom na jednu noc ohození no zalezi do akej miery ..... mozno ma len potrebu vlastnit

TinaM

Co je jednoduchsie, ako volat zenu prezyvkou? Aspon mu nehrozi, ze povie zle meno. Takze to neznamena, ze je zamilovany. A ak sa hneva vzdy, ked si odmerana, je to podla mna preto, lebo on sa s tebou nestretava,aby sa hadal, ale aby si uzil. Osobne si teda nemyslim, ze je v tom laska.

elex

ahojte chcela by som počut nazor ludi stretavam sa s jednym chlapom ma 32 dohodli sme sa že iba sexualne no dal mi prezivku zlatik vačšinu času ma tak vola ale iba v sukromi a ked som k nemu odmerana tak sa dokaže velmi nasrat....je zamilovany???bo inak sa nestretavame iba ak s partiou lebo mame spoločnych znamich

baldachyn

chod na pokec a uvidis ako sa tam posielaju pusinky a vety typu chcem ta si krasnucka si fajnucka si kocka pacis sa mi bla bla bla bla...
muzom staci fotka s peknou babou a hned im stoji ale laska s tym nema nic spolocne

lilyiankaa

aj on ťa chce, aj jeho sestra ťa chce .. ty si na roztrhanie :D ale nie srandu si robím, prepáč ..
nuž ale k veci ... otázne je, ako dlho si píšete, o čom si píšete, ako si rozumiete .. to, že ti posiela pusinky je pekné, ale všetko uvidíš až keď sa s ním reálne stretneš a budete sa vídať častejšie ... podľa tohto neusúdi nikto či ťa on chce .. možno ta chce len namotať, a zamotať ti hlavu a pretiahnuť ťa ..a možno ťa chce skutočne, ale všetko zistíš až časom

Krivak9

Asi chce ale posiela pusinky,a lichoti to vie kazdy blb ale spolocna rec,nazory to je umenie cloveka na
Taketo ofajci sa da vela ludi nachytat panstvo tam treba mat spolocnu rec mam ano aj lichotit treba iba spolocnou recou dosiahnete maximum lichotka po case opadne a ste v haji popremyslat treba ak stoji rec za to nie tie bludy co dokaze hocikto smelo dotoho

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.