Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam riesit svoju nechut?

Príspevok v téme: Mam riesit svoju nechut?
otazockaa

Ahojte. Asi som frigidna, alebo asexual. Ked sa spatne pozriem na tento "moj" problem, bolo to tak asi vzdy. Negativny vztah k sexu, vlastne vobec ho nechcem, nepotrebujem. Sposobil mi viac skody ako uzitku, je to pre mna najvacsi zabijak vztahu. Preto to ani nechcem riesit, doteraz som teda ani neriesila, lebo som nemala vztah. Lenze zrejme budem musiet, ak teda nechcem zostat sama. Da sa to vobec? A kedy to mam riesit, uz teraz, alebo ked budem riestit vztah, alebo nikdy? V poslednej dobe nad tym casto rozmyslam.

TinaM

Tak potom otazka znie, ci ti to prekaza alebo nie. Ak si takto spokojna, tak to neries, ale pravdu mas v tom, ze ti to moze dost skomplikovat buduce vztahy. Ak nenajdes niekoho podobneho.

otazockaa

No ved kvoli tomu, aky vztah k sexu prechovavam - cize negativny, cize nikdy mi ziaden "uzitok" ani sposobil nemohol.

lilyiankaa

tak možno patríš k tým ženám, čo sex nepotrebujú a nemajú naň chuť .... budeš si musieť nájsť partnera, ktorému to bude musieť stačiť raz za mesiac (ak sa teda premôžeš)

otazockaa

Neviem cim to je. Ja som bola presvedcena, ze som toho cloveka milovala najviac, ako sa dalo. A aj tak som si akosi nevedela spojit sex z laskou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam riesit svoju nechut? - Fórum - ZDRAVIE.sk