Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked do života neprichádza láska

Príspevok v téme: Ked do života neprichádza láska
smilestarr

Mám 22 rokov a už vyše 2,5 roka som bez vzťahu. Toto leto som doštudovala vysnívanú školu na samé áčka, porobila rôzne kurzy, získala celkom fajn zamestnanie. A spoznala jedného človeka. Človeka , na ktorého myslím 24takmer 24 hodín denne. Pozname sa necelý pol rok. Bol odcestovaný a prisťahoval sa do vedlajšej dediny. Ten človek ma neuveritešne priťahuje povahovo, výzorovo. Dokonca mám pocit , že sa na seba podobáme. Od začiatku mája sme v neustalom kontakte píše mi každý jeden deň a vieme o sebe neskutočné kvantum vecí . Neprejde dňa aby mi nenapísal sms, alebo na nete... Videli sme sa už aj soobne. Pýtal si moje tč, fotky, dokonca naša debata nabrala už aj intímnejší charakter. Po tomto všetkom som sa ho spýtala a, že ako to mam teda brať ...Že sme v takom intenzívnom kontakte a že teda čo.. Jeho odpoved ma šokovala a neuveriteľne zabolela.
Že on si nemyslel že ja to beriem až takto, že on je komplikovaný človek a zaklincoval o tým, že aj on by chcel spoznať viac jedneho človeka, ale že problém robí dialka. Baba študuje v Olomouci, on teraz šiel na brigádu pár km od Olomouca. Robí nonstop 12tky a potom ide na par dní domov. Ale že on vie, že z toho aj tak nič nebude , lebo tá baba nemá čas atd.. Ten pocit ma ubíja. Ubíja ma to, že ma neustale kontaktuje, denne,.. A to, že viem , že medzi nami nikdy nič nebude . Som z toho chorá. Cítim sa sklamaná, zradená , nešťastná.... Z toho, že on má v hlave inú a pri tom ma bombarduje.. Doslova. Už som skúšala a sním seknúť kontakt ale nedá sa... Nie som 15 ročná pubertiačka čo sa zamilovala cez net , ale TOTO je proste niečo také že .. To ani neviem opísať . Neviem, či ten pocit niekedy prejde.... Ja som ho mala rada . Tak skutočne naozaj rada.
Niekomu tá skutočná láska možno nie je súdená ..... Chýba mi pocit že som niekým milovaná. Svoj posledný vzťah som skončila 31.5 2011 a od vtedy nič... Len samé sklamanie.. Za takú dlhu dobu. Nič. Chodím kamoškám na svadby, vyberám pre ne snubné prstene.. A je mi z toho smutno :(((

ivik24

takže treba byť potvora, aby si vás chlap všimol, vážil a mal rád? primrose, ja som tiež sama, všetky kamošky majú niekoho, nechápem prečo ja nie, nikomu sa nehodím. neviem čo zmeniť, správanie, obliekanie.. aby sa niečo pohlo. vnucovať sa niekomu, to mi je proti.

agartio2

Zdravy chlap a rozumny muz ale potvoru nechce. Chce dobru zenu. Ale nie uboziacku, co sa opustila, nema sa rada, a boji sa aj vlastneho tiena, vyjst z domu. Taku, ktora vie co chce a je dobra.

pandorica

Chlapi chcú potvory, pretože pri potvore sa nenudí.Potvora robí nepredvídateľné veci a chlap si nikdy nie je istý na čom vlastne je.Preto ju musí zas a znova presviedčAť, dobýjať...A cíti sa stále ako lovec.Potvora má veľa tvárí a tak sa chlap cíti akoby mal hárem. Preto chlapi potvory milujú, lebo sa pri nich cítia ako samci a lovci!

lilyiankaa

Primrose, ale veď si bez vzťahu len 2.5roka, to nie je žiadna tragédia, ľudia sú bez partnera aj dlhšie a sú tu ..verím, že ti chýba láska a niekto, kto by bol po tvojom boku, bol by tvojou oporou a s kým by si trávila čas, ale ver, že ten človek časom príde ..len u niekoho to môže byť aj hneď po ukončení vzťahu a u niekoho až o pár rokov .... takže nehádž flintu do žita, si mladá baba, tak nebuď z toho deprimovaná

Primrose

ivik24
presne tak...ale ja by som ti poradila nechat to tak, lebo keby chcem ozval by sa aj z antarktidy...no naozaj zbytocne budes zase ta, ktora bude cakat...a trapit sa...
ja neviem preco ma niekto stastie a niekto nie...ale ja uz aj prestavam verit, ze by sa do mna mohol niekto zalubit...a snazit sa o mna...a zacinam mat pocit, ze si to ani neviem predstavit...mozno nie som na vztah stavana ja uz fakt neviem

_meno

Ahoj smilestarr

Je mi luto, ze tento vztah ti nevysiel :-(

Ak mozem taku vsuvku - mnoho ludi sa citi osamelych. Chcu si najst kamaratov (fyziologicka potreba tvora reagovat s inymi tvormi -zmysel zivota).
Prepac ak sa ta tym dotknem, ale ty mas rada svoj obraz niekoho. Len mozno by sa stacilo pozerat na ludi aki su a mat ich rad uprimne.
Vysvetlim : ak tebe chyba laska, najst jedneho cloveka kt. teraz ani nepoznas a mas ho milovat 40 rokov a vsetci ostatni ste mi ukrandnuti-je velmi sebecke uspokojovanie svojej potreby.

z mojej skusenosti ak mozem poradit, bud sama sebou (napr. ak si vesela bud vesela, prijemna na ludi) ale daj im vediet ze ti chyba laska.

je vysoko pravdepodobne ze sa vela muzov ta bude mat rado za to aka si a este ked sa dozvedia ze hladas partnersky vztah, sa casom s viacerimi ludmi das dokopy a podla pocitov zistis ze ano napr. s tymto mi je zatial fajn, ale s tym druhym som radsej...

chcem len povedat, ze bud sama sebou, ale daj (mozno len blizkym) vediet a aj pri osobne kontakte(urcite), ze nemas partnera a rada by si s niekym takym travila volny cas(problem beznych ludi totizto je ze casto svoje potreby drzia vo svojich hlavach, cize nikto nevie co osoba chce, a osoba sa potom este hneva ze nedostava co chce :D :D

prepac za dalsi vsuku, vela stastia smilestarr :-)))

ivik24

ahoj primrose, ja som tiež na tom podobne ako ty, mňa tiež nikto nechce, si pripadám ako vzduch, aj keď sa mi niekto páči, tak toho človeka vidím prvý a posledný krát, a kto chce mňa, tak toho ja nie, ako nechcem byť vo vzťahu nasilu, a voziť niekoho za nos. nechcem sa niekomu vnucovať, ja to nechápem, prečo niekto má šťastie na lásku a niekto nie.teraz sa mi niekto páči, ale asi to nechať tak, písali sme si maily, zatial neodpísal na posledný pomaly týždeň (chápem má robotu, a nieje moc na net) ale aj tak keby chcel, by sa ozval aspon na mobil...neviem čo robiť, nebaví ma takýto život, všetkým naokolo sa darí vo vzťahoch, kamošky sa vydávajú, a ja tiež som asi ako jediná v (5r Vš) čo nemá priateľa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.